Єврокубки

друк

Микола МОРОЗЮК: «Яблонець» має власний стиль та грає у свій футбол»

Захисник «Динамо» Микола Морозюк розповів про настрій у колективі перед заключним матчем року проти чеського «Яблонця» та поділився думкою про суперника:

- Морально дещо важкувато в тому плані, що це остання гра в першій частині сезону, і завдання виходу з групи ми вже виконали. Залишилося зробити останній крок та довести, що ми сильніші за «Яблонець». Чули, що їхній головний тренер говорив гучні слова, тому спортивна злість буде присутня.

- Відпускного настрою ще немає?

- У мене особисто немає, та й бачу, що й усі інші хлопці серйозно налаштовані на цей поєдинок. Сподіваюся, на НСК «Олімпійський» збереться багато глядачів, хочеться, щоб уболівальники нас підтримали.

- Чи змінилася команда суперника відтоді, як ви зустрічалися з нею минулого разу?

- Важко сказати, персонально знаю, що Хюбшман виступає нестабільно, а загалом чехи грають у свій футбол, мають свій стиль.

- Як загалом оцінете єврокубковий сезон для «Динамо»?

- Перед нами стояло завдання вийти з групи з першого місця, і воно виконане. Можна було довести турнірну дистанцію до кінця спокійніше, але десь були втрачені важливі очки. Думаю, претензії будуть завжди, але загалом непогано. Якщо говорити про першу частину сезону загалом, ми могли провести її краще. Були не зовсім переконливі ігри в нашому виконанні, але ми працюємо, стараємося, думаю, наступний рік буде кращим. Конкретнішу оцінку можна буде дати вже після завершення сезону.

- Чи немає побоювань із приводу якості газону, враховуючи, що напередодні на ньому гратиме «Шахтар»?

- Газон на НСК «Олімпійський» непоганий, думаю, він витримає це навантаження, подивимся, яким він буде у четвер.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

 

 

 

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ