Єврокубки

друк

Мауріціо Якобаччі: «Сьогодні я переконався, що «Динамо» було найсильнішою командою в нашій групі»

Головний тренер “Лугано” Мауріціо Якобаччі поділився своїми думками щодо матчу з “Динамо” (1:1) на післяматчевій прес-конференції.

- Наскільки ви задоволені результатом матчу?

Звісно, я не можу сказати, що розсерджений. Трохи розчарований, адже ми наостанок утратили можливість перемогти, але з цим нічого не поробиш. Усе-таки ми грали на чужому полі проти дуже сильної команди. Сьогодні я переконався, що “Динамо” було найсильнішою командою в нашій групі. 

Із самого початку матчу ми намагалися робити все, що в наших силах. Господарі були націлені лише на перемогу, докладали багато зусиль для цього та пресингували нас. Але ми зуміли вистояти, розіграти хорошу комбінацію та забити гол. Щоправда, у компенсований час утратили перемогу, пропустивши м’яч у відповідь. Але, гадаю, гра була такою, що жалкувати про це немає сенсу.

- З чим ви можете пов’язати пропущений вашою командою гол?

- Я нікого не хочу звинувачувати. Ми грали на важкому полі, ще раз повторю, що нам протистояла дуже сильна команда, яка має великих гравців європейського калібру. Попри це, ми виступили гідно.

- Який настрій у роздягальні? Чи немає розчарування у гравців?

- Розчарування немає і бути не може. Я вже сказав, що не збираюся звинувачувати нікого з гравців. Ми показали свою гру, бажання та волю до перемоги. Тому ми з усією відповідальністю зараз перемикаємося на підготовку до матчу чемпіонату з “Янг Бойз”. Гадаю, наш виступ у Києві має надихнути на наступну успішну гру.

- Чи не вплине виснажливий поєдинок із “Динамо” на стан команди в матчі з “Янг Бойз” у неділю?

- Ні, я так не думаю. Ми завжди налаштовані на перемогу та докладемо всіх зусиль, щоб продемонструвати свої найкращі якості та досягти позитивного результату.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ