Єврокубки

друк

Ліга чемпіонів. «Ференцварош» - «Динамо»: передматчева прес-конференція Мірчі Луческу

До вашої уваги прес-конференція головного тренера «Динамо» Мірчі Луческу перед матчем другого туру групового етапу Ліги чемпіонів проти угорського «Ференцвароша»:

- Ви не зможете розраховувати на двох футболістів - Бущана і Миколенка, наскільки це відчутна втрата для «Динамо»?

- Перед такими важливими іграми завжди важко втрачати гравців. Але це хороша можливість для інших футболістів, які раніше мали менше ігрової практики, показати себе, проявити свої якості з найкращого боку і зіграти в Лізі чемпіонів.

- На чолі «Шахтаря» ви вже грали проти Реброва, який тренував «Динамо». Чим вам запам'яталися ті протистояння?

- Тут не може йти мова про суперництво двох тренерів, завтра буде моя 140-я гра в Лізі чемпіонів, в цьому турнірі я провів дуже багато матчів. Мова про протистояння «Ференцварош» - «Динамо», а не про моє з Ребровим.

- Які сильні сторони «Ференцвароша» могли б виділити, і назвіть гравців цієї команди, яких вважаєте особливо небезпечними.

- Не буду називати прізвища, щоб нікого не образити. Хочу сказати в цілому про команду «Ференцварош», що вона дуже виросла за останній час. Керівництво правильно витратило гроші, взяли хороших, професійних гравців з різних країн і клубів, тим самим створивши дуже боєздатний колектив. У складі «Ференцвароша» не так багато угорських гравців, а, в основному, іноземці дуже хорошого рівня і з великим досвідом.

- Разом з командою в Будапешт приїхали Белуце і Клейтон, наскільки вони функціонально готові проводити на полі повний матч?

- Ні, ще не готові.

- Українські футбольні експерти відзначають, що з вашим приходом «Динамо» значно змінилося і стало набагато сильнішим. У чому полягають ці зміни?

- «Динамо» пройшло нелегкий шлях, особливо багато проблем було в останні роки, клуб втратив багатьох гравців, які закінчили грати або поїхали за кордон. У зв'язку з цим клуб вибрав вектор, спрямований на розвиток власних вихованців з клубної академії. Ці хлопці дуже талановиті, але потрібен час, щоб вони зігралися. Якщо «Ференцварош» інвестував гроші, то «Динамо» не змогло це зробити, тому грає зі своїми молодими талантами у складі.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ