Єврокубки

друк

Ігор КОСТЮК: «У матчі з «Хоффенхаймом» на полі не було лідерів»

Старший тренер «Динамо» (U-19) Ігор Костюк поділився враженнями після матчу 1/8 фіналу Юнацької Ліги УЄФА проти «Хоффенхайма», у якому наша команда поступилася в серії пенальті та пропустила суперника до наступної стадії.

- На вашу думку, це був найважчий матч для «Динамо» в нинішньому сезоні?

- Ви бачили, що не було свіжості, але саме в таких матчах проявляється характер, лідерські якості. На жаль, сьогодні на полі не було лідерів. В атаці грали погано, створювали мало моментів, а от в обороні хлопці зіграли добре.

- Які враження залишила гра загалом? Це була рівна гра, переможець у якій визначився в серії пенальті?

- Пенальті – це лотерея. Але, ще раз повторюся, на полі не було єдиної команди, не видно було свіжості й футболісти не проявили характер.

- Матч мав розпочинати у воротах Нещерет, але у стартовому складі його замінив Моргун. Із чим це було пов’язано?

- Руслану стало погано на передматчевій розминці, й ми вимушені були вдатися до заміни.

- Що сталося з Ващишиним? Далася взнаки стара травма?

- Ні, раніше у нього була проблема із задньою поверхнею стегна, а зараз – із коліном. Це сталося, коли він вступав у боротьбу на бровці, й суперник зачепив його ногу. Коліно хруснуло… Зробимо обстеження, після чого будемо розуміти повну картину.

- Наприкінці матчу ви хотіли випустити свіжого нападника, але сталася якась технічна заминка…

- Це четвертий рефері не розібрався. Ми мали зробити подвійну заміну, але він вирішив продовжити гру – й ми були позбавлені можливості випустити другого футболіста.

- Чи здивував вас чимось сьогодні «Хоффенхайм»?

- Мене більше здивувала, причому неприємно, моя команда, яка не проявила своїх найкращих якостей.

- Загалом, зроблено крок уперед. Ваша оцінка турніру загалом позитивна чи все ж хотілося більшого?

- На шляху до цієї стадії ми переграли «Андерлехт», який, на мою думку, на дві голови сильніший за «Хоффенхайм», також здолали «Ювентус», який також за організацією гри та багатьма іншими моментами переважає німців. Дійшовши сюди, хлопці розуміли, що подолано значний шлях, і в іграх з такими командами, як «Хоффенхайм», вони мають проявляти характер та морально-вольові якості, причому їхній рівень має бути набагато вищим, ніж у тих матчах, які ми провели до цього. На жаль, цього на полі сьогодні не було.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ