Єврокубки

Віктор ЦИГАНКОВ: «Уболівальники були фантастичними!»

Півзахисник «Динамо» Віктор Циганков дав короткий коментар матчу «Динамо» - «Челсі»:

Ліга Європи. 1/8 фіналу. «Динамо» - «Челсі». Анонс матчу

У четвер, 14 березня, «Динамо» проведе матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи УЄФА - підопічні Олександра Хацкевича прийматимуть у Києві «Челсі».

Тренування «Челсі» на «Олімпійському»: ФОТО, ВІДЕО

Напередодні матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи УЄФА лондонський «Челсі» провів тренування на «Олімпійському».

«Динамо» провело тренування напередодні гри з «Челсі» (+ФОТО)

Після регламентної передматчевої прес-конференції, під час якої Олександр Хацкевич та Сергій Сидорчук відповідали на запитання представників ЗМІ щодо майбутнього матчу з «Челсі», «біло-сині» провели тренування на основному полі своєї тренувальної бази.

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Маємо іти в атаку великими силами та ризикувати»

Вашій увазі передматчева прес-конференція головного тренера «Динамо» Олександра Хацкевича напередодні матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи проти лондонського «Челсі»:

Сергій СИДОРЧУК: «Челсі» грає через короткий пас, «стінки» та має швидкі фланги»

Разом із Олександром Хацкевичем на передматчеву прес-конференцію завітав капітан «Динамо» Сергій Сидорчук. Футболіст першим відповів на запитання журналістів:

Юнацька ліга УЄФА. «Хоффенхайм» - «Динамо» - 0:0 (4:2 по пенальті)

Після успішного поєдинку з «Ювентусом» пройшло достатньо часу, і команда Ігоря Костюка повною мірою готувалася до матчу з «Хоффенхаймом». Німецький клуб - серйозний суперник на стадії 1/8 фіналу, тому матч за путівку до чвертьфіналу мав бути цікавим і водночас складним.

U19. «Хоффенхайм» - «Динамо»: стартові склади, трансляція

О 17:00 за київським розпочнеться матч 1/8 фіналу Юнацької Ліги УЄФА «Хоффенхайм» - «Динамо» Київ.

Томаш КЕНДЗЬОРА прокоментував зустріч «Челсі» та «Динамо» на «Стемфорд Брідж»

У післяматчевому інтерв'ю для клубного ТБ захисник київського "Динамо" Томаш КЕНДЗЬОРА розповів про те, як кияни відбивались у першому таймі, а у другому прагнули забити м'яч. А також розкрив інтригу матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи на НСК "Олімпійський".