Єврокубки

«Лугано» везе до Києва 19 футболістів

Сьогодні вранці делегація швейцарського “Лугано” вилетіла до Києва на матч із “Динамо”, який пройде в рамках 6-го туру групового етапу Ліги Європи.

Леонід Буряк: «Динамо» за всіма параметрами перевершує «Лугано»

Колишній гравець та тренер «Динамо» поділився своїми очікуваннями від матчу заключного туру групового етапу Ліги Європи проти «Лугано».

Унікальний рахунок для єврокубкового “Динамо”

У драматичному поєдинку 5-го туру групового раунду Ліги Європи, що відбувся в Мальме, “Динамо” зазнало поразки від однойменної команди з рахунком 3:4.

Розклади для «Динамо» перед заключним туром Ліги Європи

Київське «Динамо» в наддраматичному поєдинку, пропустивши на шостій компенсованій хвилині, поступилося в Мальме однойменній команді – 3:4.

Віктор Циганков: «Навіть граючи в меншості, вірили, що зможемо здобути очки»

Автор другого забитого м'яча у ворота «Мальме» Віктор Циганков після гри відповів на запитання журналістів:

Віталій Буяльський: «Виявилися неготовими до стандартних положень «Мальме»

Автор двох гольових передач у виїзному поєдинку проти «Мальме», півзахисник «Динамо» Віталій Буяльський, поділився враженнями про матч:

Беньямін Вербич: «У першому таймі могли забити ще два-три м'ячі та перемогти»

Вінгер "Динамо" Беньямін Вербич поділився емоціями після виїзного поєдинку 5-го туру групового етапу Ліги Європи з "Мальме" (4:3).

Олексій Михайличенко: «Ми показали хороший рівень гри, особливо в першому таймі»

Головний тренер київського "Динамо" відповів на запитання журналістів після матчу 5-го туру групового раунду Ліги Європи в гостях у "Мальме" (4:3).

“Динамо” забило рекордний для українських клубів гол у Лізі Європи

Під час матчу 5-го туру групового раунду Ліги Європи “Мальме” - “Динамо” київська команда перевершила рекордне досягнення українських клубів у цьому турнірі за загальною кількістю м’ячів, забитих на виїзді.

До уваги вболівальників "Динамо" у Швеції!

Детальна інструкція, як придбати квитки в гостьовій касі в день матчу Ліги Європи "Мальме" - "Динамо".