Єврокубки

друк

«Біло-сині» провели тренування у Піреї

Напередодні першого офіційного матчу в новому році київське “Динамо” провело регламентні передматчеві заходи на арені, де завтра відбудеться власне поєдинок - стадіоні “Георгіос Караїскакіс” у Піреї.

Шлях команди від готелю Marriott до стадіону тривав не більше 15 хвилин. Спершу головний тренер “біло-синіх” Олександр Хацкевич та віце-капітан команди Віктор Циганков відповіли на запитання журналістів на передматчевій прес-конференції, після чого динамівці провели тренування на полі, перші 15 хвилин якого були відкритими для представників ЗМІ.

У середу батьківщина Олімпійських ігор, відповідно і спорту, жила не лише футболом. Аншлаг в Олімпійському критому залі Афін зібрало столичне дербі у півфіналі національного Кубка з баскетболу між “Панатінаікосом” та “Олімпіакосом”. Щоправда, цей матч не було дограно: гості (“Олімпіакос”) покинули паркет після першої половини через невдоволення суддівством.

А гра Ліги Європи між “Олімпіакосом” та “Динамо” стане центральною футбольною подією тижня у Греції. Усі квитки на цей матч були розпродані вже за два тижні до його дати. Стадіон “Георгіос Караїскакіс” уміщує понад 32 тисячі вболівальників.

Нагадаємо, квитки на матч-відповідь на стадіоні "Олімпійський" у Києві все ще в продажу! 

 

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ