• 05 aug 2019
  • 23:32

Динамівці потренувалися на стадіоні «Ян Брейдель» (ФОТО)

Після того, як головний тренер та капітан команди поспілкувалися з представниками ЗМІ у рамках регламентної прес-конференції, футболісти «Динамо» випробували газон стадіону «Ян Брейдель».

За ті 15 хвилин, що були традиційно відкритими для журналістів, гравці провели розтяжку та бігові вправи під керівництвом тренера з фізпідготовки, а також перепасовувалися один із одним. Разом із усіма займалися Віктор Циганков, рішення про участь якого в завтрашньому матчі прийматиметься після консультацій із медичним штабом, та Жерсон Родрігес, який лише кілька днів перебуває в розташуванні команди.

Примітно, що приїхав на тренування рідної для себе команди Євген Макаренко. Футболіст, який зараз виступає за «Андерлехт», подолав трохи більше 100 кілометрів, щоб поспілкуватися з колишніми партнерами по команді, а також тренерським та адміністративним штабом.

Зокрема, у спілкуванні з українськими журналістами Євген повідомив, що динамівцям найбільше потрібно приділити уваги півзахиснику Ванакену, який в останні сезони був на провідних ролях у бельгійському чемпіонаті, а також сказав, що товаришує з Едуардом Соболем, навіть у теніс із ним грав, але вболіватиме все одно за «Динамо».

Нагадаємо, що матч «Динамо» – «Брюгге» відбудеться у вівторок, 6 серпня, на стадіоні «Ян Брейдель» у Брюгге, початок – о 21:30 за київським часом.