Єврокубки

друк

Денис Попов: «Намагаємося витискати максимум навіть за таких погодних умов»

Центральний захисник "біло-синіх" відповів на запитання представників ЗМІ під час регламентної прес-конференції напередодні першого матчу 1/16 фіналу Ліги Європи "Динамо" - "Брюгге".

- Денисе, передусім, вітаємо з Днем народження тебе! Розкажи, як морально налаштовуєшся на гру.

- Безумовно, найкращим подарунком для мене буде здобути позитивний результат. Ми налаштовуємося максимально серйозно і відповідально.

- Можна сказати, що нинішні погодні умови в Києві будуть перевагою для "Динамо", адже в Бельгії зараз зовсім інша погода?

- Обидві команди будуть перебувати в однакових умовах. Не можна сказати, що для когось вони гірші або кращі.

- Під час стандартних положень ти будеш опікувати Баса Доста?

- Тренери нам скажуть під час установки. Так, він небезпечний гравець. Високий, добре грає головою. Подивимося, що тренер скаже, те і буду виконувати.

- Якщо завтра вболівальників допустять на трибуни, наскільки цей фактор буде мотивувати гравців?

- Наскільки мені відомо, це рішення ще остаточно не затверджено. Звичайно, якщо пустять, це буде величезний плюс для нас - грати у себе вдома з уболівальниками. Вони - наш 12-й гравець, вони надають нам додаткові сили. Ми граємо для них.

- Як узагалі грається за такої погоди? Які особливості?

- Так, умови зараз не найкращі. Але ми намагаємося виходити зі становища. На тренуваннях працюємо так само інтенсивно, аби підтримувати свій тонус, свої фізичні якості. Так, холодно, але у нас немає вибору. Уже поновився чемпіонат. Нам потрібна перемога в кожному матчі. Тому ми намагаємося витискати максимум навіть за таких погодних умов.

 

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ