Єврокубки

друк

«Брюгге» - «Динамо»: передматчева прес-конференція Мірчі Луческу

Головний тренер "Динамо" Мірча Луческу провів прес-конференцію, присвячену завтрашньому матчу-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи проти бельгійського "Брюгге". Нагадаємо, перша зустріч команд у Києві завершилася з рахунком 1:1.

- "Брюгге" втратив ще двох гравців через коронавірус. Чи не насторожує вас цей спалах захворювання та чи не є він приводом для УЄФА скасувати матч?

- Ми вже їздили до Барселони та Турина на матчі Ліги чемпіонів без великої кількості гравців основного складу. Тож не бачу в цьому жодної причини для скасування матчу, багато команд проходили через подібну ситуацію. "Брюгге" я розглядаю як небезпечного суперника, адже якщо гравці, які замінять тих, хто вибув, не компенсують їх у технічному плані, то, безумовно, матимуть ще більше мотивації, ентузіазму та концентрації. Вони з успіхом можуть замінити своїх партнерів по команді. Самовіддача та самопожертва гравців, які хочуть довести свої амбіції на основний склад, як на мене, буде навіть вищою, ніж в основних футболістів.

- Чи є впевненість, що за тиждень, що минув після першого матчу, ваша команда додала та вдосконалила свою гру?

- Упевненість є, але цього недостатньо. У Києві була рівна гра - ми знали, як потрібно грати з суперником, а суперники розуміли, як протистояти нам. З точки зору тактики поєдинок був абсолютно рівним. У нас виникали проблеми при грі на другому поверсі, при стандартах. Гадаю, це буде основним і в завтрашньому матчі. Нам потрібно якомога краще зіграти в цьому компоненті.

- Який турнір для вас пріоритетніший - чемпіонат України чи Ліга Європи?

- У жодному разі не можна порівнювати ці турніри та виділяти з них якийсь більш важливий. Усі турніри для мене є дуже важливими, і ми з максимальною концентрацією підходимо до кожної гри. У нашому складі дуже багато молодих гравців, і для них це своєрідна футбольна сцена, де можна себе показати. Я сподіваюся, що нам це вдасться.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ