Єврокубки

друк

Олексій МИХАЙЛИЧЕНКО: «Лугано» в чемпіонаті і в єврокубках - зовсім різні команди»

Головний тренер «Динамо» відповів на запитання журналістів на передматчевій прес-конференції напередодні матчу з «Лугано» в Лізі Європи.

- Попов і Цитаїшвілі прилетіли до Швейцарії. У них є шанс завтра зіграти проти «Лугано»?

- Це означає, що вони в обоймі основної команди. А склад визначимо завтра. Але в тому, що вони - гравці основи, думаю, ніхто не сумнівається.

- Чи вистачить у футболістів сил витримати темп до жовтневої паузи?

- Якщо брати до уваги те, що я бачу, то, гадаю, так. Але матч із «Маріуполем» був важким у плані дороги і решти моментів. Фізично хлопці виглядають досить добре. Думаю, вони витримають, але тут потрібно проявити характер.

- За рахунок чого, на вашу думку, швейцарський футбол зараз прогресує?

- За рахунок того, що у Швейцарії досить хороший чемпіонат. Є лідери, а є добротні середняки. Усе залежить насамперед від чемпіонату. Тому для Швейцарії, маленької країни, той факт, що її представники часто потрапляють в основні сітки єврокубків і виглядають там досить добре, - позитивний момент.

Крім того, «Лугано» в єврокубках і в чемпіонаті - різні команди. Це зовсім інша мотивація. Для деяких гравців це взагалі суперматчі. Тому все, що ми бачимо у «Лугано» в чемпіонаті, у Лізі Європи, треба помножити в кілька разів.

- На чому акцентували увагу вашої команди? Які сильні та слабкі сторони у суперника?

- Усе побачите завтра. Акцентували увагу саме на сильних і слабких сторонах.

- Нинішній тренер «Лугано» очолив команду рік тому. Це щось означає для вас?

- Він же не запросив мене на бенкет, тому мені це абсолютно не цікаво.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ