Єврокубки

друк

Олександр ХАЦКЕВИЧ: "Ми продемонстрували той футбол, про який домовлялися з командою"

Головний тренер київського "Динамо" прокоментував першу гру з "Олімпіакосом" на післяматчевій прес-конференції.

- Навіть після пропущеного м'яча на початку гри команда все одно не відійшла від того плану, який був запропонований нами перед грою і до чого ми готувалися. Було видно і рух, і розуміння, і структуру, організацію гри протягом усього матчу. У перерві ми попросили хлопців агресивніше грати вперед, тому що на початку гри ми досить багато грали назад і впоперек. Попри відсутність ігрової практики, у плані самого підходу і того, як команда будувала гру, сьогодні все було на досить хорошому рівні.

- Сьогодні День усіх закоханих, багато чоловіків і їхніх половинок люблять футбол і напевно присвятили цей вечір матчу улюбленої команди. Ви сьогодні ввечері грою підняли настрій нашим уболівальникам. Велике спасибі тренерському штабу, гравцям за цю гру, тому що багато хто не вірив в успішний результат.

- Сьогодні завершився тільки перший тайм, ваша команда здобула гідний результат у гостях. Як ви розціните шанси команд перед матчем-відповіддю?

- Як би не закінчилася гра сьогодні, все вирішувалося би в Києві. Результат 2:2 нас задовольняє, але шанси, як і раніше, залишаються рівними - 50 на 50.

- Напередодні гри ви говорили, що після передматчевого тренування приймете рішення щодо готовності до матчу Кадара. У який момент ви прийняли рішення не включати його до заявки на гру? Які шанси у Тамаша взяти участь у матчі-відповіді?

- Ми прийняли це рішення після вчорашнього тренування, тому що Тамаш сам сказав, що не зможе взяти участь в матчі. Що стосується шансів зіграти в Києві, все буде залежати від того, у якому стані буде сам Кадар. Він уже пропустив 10 днів і ще пару днів пропустить. Шанси є, але вони невеликі.

- Чому ви зробили вибір на користь Франа Соля на позиції центрфорварда? Наскільки ви задоволені його офіційним дебютом?

- Це моє рішення. Я повністю задоволений його роботою на футбольному полі, він здійснював досить багато тиску на захисників, тобто зіграв сьогодні на команду.

- Чи очікували ви від "Олімпіакоса" саме такого плану і складу на гру?

- Того, що будуть такі значні зміни у складі, ми не очікували. А яким був план "Олімпіакоса" - це стратегія і вибір тактики на гру їх головного тренера. Головне для нашої команди те, що ми грали у той футбол, про який ми домовлялися.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ