ДЮФШ «Динамо»

друк

Владислав Захарченко: «Могли вигравати у фіналі, але пропустили два безглуздих голи»

Гравець команди «Динамо» U15 Владислав Захарченко був визнаний найкращим захисником на Vinnytsya Cup. Після завершення фінального поєдинку динамівець оцінив виступ команди на турнірі.

- Фінал вийшов цікавим, дякуємо «УФК-Карпатам» за таку гру. Вважаю, що ми зіграли гідно, поступилися з мінімальним рахунком команді, яка на рік старша за нас. При цьому могли й вигравати, але пропустили два безглуздих голи у свої ворота.

- Які сильні якості ти би відзначив у своїй команді?

- В принципі, ми сповідуємо швидкий футбол, оскільки маємо швидкісних гравців, також намагаємося не вибивати м’яча вперед аби куди.

- Сьогодні головній ударній силі вашої команди забити не вдалося – зробив це за них півзахисник Сумка…

- Так, реалізація нас підводить. Але в нас було не так багато моментів. Старші суперники не дозволяють уже так просто прокинути м’яча повз себе, оббігти, тому й не вдалося нам створити ті нагоди, які хотілося.

- Наскільки важко було грати щодня на турнірі?

- Звичайно, непросто, ноги болять. Але потерпіти один тиждень за півроку можна (посміхається).

- Чим відрізняється синтетичний газон, який був тут, від того, що у нас у Києві?

- Тут він жорсткіший. Трава в принципі хорошої якості, а от резини під нею замало.

- Ти був визнаний найкращим гравцем команди. Як гадаєш, чому саме ти?

- Чесно кажучи, не знаю, адже всі хлопці молодці. Звичайно, приємно, але зациклюватися на цьому не потрібно. Потрібно грати далі.

- Що тобі запамятається на цьому турнірі?

- Нашою головною метою тут було не досягти результату та виграти за будь-яку ціну, а щоб усі футболісти отримали ігрову практику. Були напружені матчі, цікаві протистояння. Гадаю, ми добре підготувалися, і тепер будемо давати результат уже в офіційних матчах чемпіонату України.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ