ДЮФШ «Динамо»

друк

Віталій Сумка: «На фінал сил уже не так багато залишилося»

Півзахисник «Динамо» U15 Віталій Сумка, який отримав від організаторів Vinnytsya Cup приз найкращому нападнику, поділився враженнями від проведених матчів у рамках турніру.

- У фіналі ми грали доволі непогано. Я вийшов на заміну, удалося забити, і цілком могли дотягнути до серії пенальті. Але не пощастило, пропустили прикрий другий гол. При цьому, як на мене, там було порушення правил, і арбітр не мав його зараховувати. Однак потрібно прийняти результат таким, як він є.

- Важко було грати щодня? Чи залишалися сили на вирішальний поєдинок?

- Звичайно, ми трохи підсіли, на фінал сил уже не так багато залишалося. Тому будемо продовжувати тренуватися й покращувати свої фізичні дані, щоб ставати лише кращими.

- Як тренер налаштовував вас на фінал? Якою була установка?

- Він казав, що потрібно постаратися виграти цей матч, показати свої найкращі якості.

- Наскільки важко грати проти старших суперників?

- Звичайно, суперники в нас були міцніші, вищі за нас, майстерніші. Але ми виходили на поле й докладали всіх зусиль, аби зіграти гідно та перемогти.

- Матчі з якими суперниками запам’яталися тобі найбільше?

- Це фінальний поєдинок, у якому я забив свій єдиний м’яч на турнірі, а також гра з «Прикарпаттям» у групі.

- Розкажи, як ти забивав цей м’яч.

- Виходячи на заміну, тренер сказав мені, щоб я зав’язав гру в середині поля та постарався забити. У тому епізоді я зіграв на підбиранні, обіграв двох опонентів, увірвався до штрафного майданчика та пробив у дальній кут воріт.

- Напевно, саме за цей гол у фіналі тебе нагородили індивідуальним призом як найкращого нападника…

- Можливо. В принципі, я граю в півзахисті, але все одно приємно отримувати індивідуальну нагороду. Буду старатися й надалі забивати м’ячі та приносити користь команді.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ