ДЮФШ «Динамо»

друк

Вітаємо Миколу СЕВЕРИЛОВА із 70-річчям!

Понад як чверть століття директором навчально-тренувальної бази «Нивки» працює Микола Северилов. Людина із непересічними організаторськими здібностями, компетентний, порядний, принциповий.

Весь цей час велике та різноманітне господарство НТБ «Нивки», на якому базується Дитячо-юнацька футбольна школа «Динамо» імені Лобановського, має турботливого господаря. Близько 500 дітей та 30 тренерів проводять тренування та ігри в чудових умовах, маючи все необхідне для зростання та набуття нових знань. Злагоджений колектив професіоналів із трьох десятків працівників на чолі з Миколою Григоровичем Севериловим робить усе належне, аби юні гравці та їх наставники могли зосередитися виключно на футболі, не відволікаючись на побутові чи організаційні моменти.

У тому, що в першій команді «Динамо» виступають вихованці ДЮФШ «Динамо», а серед її випускників є відомі на весь світ гравці, чимала заслуга і Миколи Северилова! 

Миколо Григоровичу, вітаємо вас з 70-річчям, бажаємо міцного здоров’я, особистого щастя і нових звершень у благородній справі, якій ви служите – створенню найкращих умов для підготовки динамівської зміни. Нехай здійсняться всі ваші мрії і бажання!

Колектив ФК «Динамо» (Київ)

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ