• 08 черв 2019
  • 19:15

Віктор УСОВ: «Турнір був корисний у плані навчання в побуті й на полі»

Наставник «Динамо» U-11 Віктор Усов підбив підсумки виступу своєї команди на міжнародному футбольному турнірі «Liepaja Challenge Cup 2019»:

- На турнірі ми провели дуже багато матчів. Сьогодні суперники були серйознішими. Програли два матчі німецьким командам, які на даний момент є сильнішими за нас, але не занадто. У нас були свої моменти, які ми, на жаль, не реалізували. А замість цього пропустили самі. Це були важкі матчі, грали на натуральному полі, що для нас не дуже звично, на відміну, від суперників. Після цього зустрілися з ЦСКА, було видно, що хлопці до кінця турніру вже підсіли. Але останній поєдинок проти футбольної школи «Балтика» зуміли виграти. Пережили багато емоцій. Одному працювати з командою на виїзді непросто, але є і позитивні моменти: видно, хто в складних умовах може перебудовуватися, терпіти, повести команду за собою, а хто, навпаки, не готовий до такого пресингу, який продемонстрували німецькі команди.

Загалом цей турнір був дуже корисним у плані навчання і отримання інформації, як у побуті, так і в ігровому плані.

- Ви за два дні зіграли з максимальною кількістю різних команд. Це позитивний момент?

- Звичайно, але все ж графік ігор дуже щільний. Зіграти 12 матчів за 2 дні (8 - у перший і 4 у другій) - це багато. Вийшло пристойне навантаження для дітей такого віку. Але такі правила турніру, усі команди знаходилися в однакових умовах.

Підбиваючи підсумки турніру, звернув увагу, що, граючи з сильними суперниками, не всі справляються з пресингом, хлопці ще не готові з-під нього виходити. У чемпіонаті міста у нас усього 1-2 команди, які можуть створити конкуренцію для «Динамо». А на подібних міжнародних турнірах більше колективів, із якими цікаво грати.

Пізніше ще раз проаналізуємо наші матчі, по ним видно, хто готовий на даний момент успішно грати проти іменитих команд, а хто - ще ні. З огляду на це, будемо коригувати тренувальний процес і рухатися далі.