ДЮФШ «Динамо»

друк

Віктор МОРОЗ: «Хлопці повністю виконали установку на гру, ми задоволені виходом у фінал»

Тренер команди «Динамо» U16 Віктор Мороз поділився враженнями від другого ігрового дня на LFF Independence Cup 2019, поразки від «Ягеллонії», перемоги над «Тоттенхемом» та виходу своєї команди у фінал змагань:

-  Насамперед, хочу подякувати нашим хлопцям, які повністю виконали установку на гру і все, про що ми домовлялися в роздягальні перед грою. Так, були помилки, але загалом ми залишилися задоволені. Звісно, ми задоволені результатом, виходом у фінал. Це наша четверта гра за два дні, зрозуміло, що важко, але хлопці проявили характер і досягли задуманого. Ми даємо можливість грати всім футболістам, ті, хто мав менше ігрової практики в сьогоднішніх двох матчах, будуть задіяні завтра.

- Чи очікували сюрпризів від англійців, враховуючи, що ви не бачили їхніх ігор?

- Повторюся, головним було виконати те, про що ми домовлялися, те, що дає нашим футболістам зростання. Думаю, сьогоднішня гра з «Тоттенхемом» дала їм поштовх у розвитку.

- Наскільки складно було після поразки від «Ягеллонії» налаштувати хлопців на матч із «Тоттенхемом»?

- Зовсім не складно - вони самі все розуміли. Ми бачили по них, що невеликого проміжку часу, який був між іграми, виявилося достатньо, щоб психологічно себе підготувати до наступної гри, не думати про ранкову невдачу і проявити свої найкращі якості.

- Що думаєте про фінальний матч із «Ягеллонією», з якою ви вже зустрічалися на груповому етапі?

- Не так важливо, що ми про неї знаємо - будемо вимагати від наших футболістів дотримуватися ігрової дисципліни, обраної тактики і відштовхуватися від власної гри, на даному етапі це найважливіше.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ