ДЮФШ «Динамо»

друк

Віктор Мороз та Дмитро Поліщук – про стартовий матч «Динамо» U15 у ДЮФЛУ

Стартовий для «Динамо» U15 матч нового сезону ДЮФЛУ прокоментували новий старший тренер команди Віктор Мороз, а також герой матчу Дмитро Поліщук, який оформив хет-трик.

Віктор Мороз:

- Стартова гра першості України, тому у хлопців було хвилювання, не могли забити. Але потім виконали установку і добилися перемоги.

- Якою була ваша установка?

- На полі присутній суперник, і в залежності від того, як грає суперник, ми нав'язуємо йому свою гру. Знайшли слабке місце у суперника на лівому фланзі, тому більше атакували через цей фланг.

- За рахунок чого все-таки вдалося підібрати ключі до воріт суперника?

- Тут немає нічого складного. У перерві ми просто запитали хлопців, скільки разів ми пробили по воротах. Як можна забити гол, якщо не бити по воротах ?! З'явилися удари - з'явилися і голи. Також до голів привели флангові передачі.

- Героєм матчу став Дмитро Поліщук, як вам його гра?

- Не став би когось виділяти, адже хет-трик міг оформити будь-який гравець. Це зусилля всієї команди. Хоча Поліщук – молодець, вітаю його з цим хет-триком. Будь-якому гравцеві буде приємно забити три голи. Це вже була впевненість, те, чого нам не вистачало в першому таймі. Впевненість в собі, в своїх силах, в команді.

- Пропущений гол – наслідок надмірної самовпевненості?

- Він став результатом тактичної помилки.

- У другому таймі ваша команда грала за вітром. Використовували це перевагу?

- На штучному полі важко використовувати цю перевагу. Так, при далеких ударах сильний вітер допомагає. З іншого боку, м’ячі надто стрімко летять. За вітром важко грати на синтетиці.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ