ДЮФШ «Динамо»

друк

Тренери та вихованці ДЮФШ «Динамо» - серед найкращих футболістів року

Цікава подія відбулася в середу на головній арені країни – НСК «Олімпійський».

У внутрішньому дворику стадіону було як ніколи багатолюдно – тут проходив святковий вечір «Зв’язок поколінь. Ветерани футболу - дітям», організаторами якого стали Федерація футболу міста Києва, Асоціація ветеранів футболу м. Києва та ФК «Динамо» Київ.

У програмі свята – нагородження ветеранів футболу, відзначення номінантів щорічного конкурсу, вшанування пам`яті футбольних фахівців та концертна програма.

Спочатку до гостей звернувся голова Федерації футболу міста Києва Ігор Кочетов, після чого присутні вшанували пам’ять футболістів і тренерів, які протягом років кували славу українського футболу, але цього року пішли із життя. А потім розпочалася безпосередньо урочиста частина. Під час вечора було підбито підсумки футбольного року та нагороджено найкращих гравців дитячих команд у різних номінаціях.

У кожній віковій категорії було обрано трьох найкращих хлопців, а безпосередньо на сцені почесні гості чи ветерани обирали кульку з прізвищем переможця. Одразу відзначимо, що всі представники «Динамо» в кожній із номінацій були на рік молодшими, адже в чемпіонаті міста Києва команди клубної ДЮФШ грають із старшими суперниками.

Першими переможця серед футболістів 2010-го року народження обирали заслужені динамівські ветерани Андрій Біба та Володимир Мунтян. Ним став гравець нашої команди Єгор Гребельник. Додамо, що до трійки найкращих також потрапив і ще один динамівець - Марк Цибульський. А найкращий тренер U9 – Валерій Краснощок.

Серед гравців 2009-го року народження (U10) динамівці переможцями не стали, але серед претендентів на перемогу було також двоє представників нашої команди - Данило Дячук та Ренат Висоцький. А найкращим тренером цієї вікової категорії став наставник ДЮФШ «Динамо» Юрій Ястребінський.

Серед хлопців 2008-го року народження (U11) на перемогу претендував Кирило Рибак.

Був вихованець нашої ДЮФШ і серед хлопців наступної вікової категорії – 2007-го року народження (U12) – Валерій Титов.

Серед 14-тирічних (футболісти 2005-го року народження) до трійки найкращих потрапив Кирило Осипенко, він і став переможцем у номінації.

Отримав перемогу динамівець серед 16-тирічних футболістів (футболісти 2003-го року народження). Ним став динамівець Ігор Горбач. А найкращим тренером у цій віковій категорії рішенням Федерації Футболу міста Києва визнано тренера ДЮФШ «Динамо» Андрія Фартушняка.

Усі переможці та номінанти отримали подарунки та призи на згадку.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ