ДЮФШ «Динамо»

друк

У «Динамо» U17 Максима ДЯЧУКА відзначено індивідуальною нагородою

Після завершення фінального матчу на VІ міжнародному турнірі на честь Андрія Гаваші, у якому динамівці посіли друге місце, організатори турніру відзначили цінними нагородами найкращих гравців у складах команд-фіналістів.

У складі «Динамо» U17 ним став Максим Дячук

Медалі, кубки, грамоти та пам’ятні призи футболісти отримали, насамперед, із рук самого Андрія Гаваші, а також представників федерації футболу Закарпаття, зокрема її голови Івана Дурана, віце-президента Федерації футболу Закарпаття, члена УАФ Мирослава Щербея та начальника управління молоді і спорту Закарпатської ОДА Віталія Ерфана. А спеціальними гостями стали чемпіон світу, київський динамівець, член молодіжної збірної України й вихованець закарпатського футболу Сергій Булеца, а також наставник нашої збірної U-20 Олександр Петраков і перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко.

Почесні гості привезли славетний кубок світу. Усі охочі могли сфотографуватися з трофеєм та гостями.

Приємні сувеніри у вигляді футболки збірної України з автографами усіх гравців U20, м’яча з автографами Олександра Петракова та Сергія Булеци, а також грамот, отримали Андрій Гаваші, Іван Дуран та перший тренер динамівця Валентин Одинцов.

Після церемонії нагородження названі гості вирушили у Минай, де відкрили нову футбольну академію ФК «Минай».

*Фото Анастасія Пензова

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ