ДЮФШ «Динамо»

друк

Сергій Беженар: «На кожній ділянці поля була непоступлива боротьба»

Наставник «Динамо» U14 Сергій Беженар поділився враженням від виїзного матчу своїх підопічних проти львівського УФК «Карпати», який завершився нічиєю 0:0:

- Вийшов дуже складний матч. Зазначу, що поле було нестандартного розміру - і коротке, і вузьке, тому на кожній його ділянці була непоступлива боротьба. Ми грали з добре організованою командою, створили хоча і небагато моментів, але вони у нас були перспективними. Водночас не дозволили супернику нічого створити біля своїх воріт - в обороні зіграли добре. В атаці ж багато чого вирішує індивідуальна майстерність, плюс добре зіграв воротар суперника. У завершальній стадії нам чогось трохи не вистачило. Повторюся, команда суперника грала самовіддано. Якби ми забили м'яч, усе склалося б зовсім по-іншому. Такі матчі бувають.

У нас було два виїзних поєдинки поспіль, але, незважаючи на переїзди, у матчі з ДВУФК «Дніпро» команда була добре готова і функціонально, і за настроєм жодних претензій до хлопців немає. І швидкості, і всі необхідні компоненти гри були на належному рівні. За тиждень удома приймаємо «Шахтар», у цій групі, напевно, кожен матч буде непростим. Але це і добре, оскільки хлопці будуть набиратися досвіду. Будемо готуватися до поєдинку з «гірниками» у звичайному режимі.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ