ДЮФШ «Динамо»

друк

Павло Чередніченко: «Говоримо хлопцям з максимальною користю розпоряджатися ігровим часом»

Наставник команди «Динамо» U14 Павло Чередніченко оцінив перемогу своїх підопічних з розгромним рахунком 5:0 над білоруською командою RCOR BSU і вихід у півфінал турніру Minsk Cup:

- З перших хвилин хлопці виконували план на гру і установку, але ми залишилися незадоволені другим таймом, оскільки вони не реалізували на полі те, що ми планували. Рухаємося далі.

- Напевно, після перерви рахунок дозволяв перевести гру в більш спокійне русло?

- Ми постійно говоримо хлопцям, щоб вони завжди з максимальною користю розпоряджалися ігровим часом і підвищували свій рівень технічної та тактичної майстерності, а не просто так відбували час на полі. Вони повинні від кожної хвилини отримувати максимальну користь для себе. Крім того, після перерви суперник перебудувався. Будь-якій команді грати з таким іменитим клубом, як «Динамо», завжди приємно. Тож не дивно, що вони налаштовуються з максимальною відповідальністю. Суперники, які виходили проти нас на цьому турнірі, показували свій максимум, намагаючись довести, що вони не гірші за наших гравців.

- Сьогодні три м'ячі забив Пономаренко і ще два - Калин, це головні бомбардири команди?

- У всіх наших гравців атакуючого плану головне завдання - забивати і реалізовувати свої ігрові моменти.

Що стосується завтрашнього півфіналу, будемо стежити за грою наших потенційних суперників - ФК «Мінськ» - ДЮСШ-26 і готуватися до поєдинку.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ