Дивіться пряму трансляцію матчу «Динамо» U10 - FA «Šiauliai» U10 на Ateitis Cup у YouTube

У суботу, 30-го листопада, команда «Динамо» U10 (футболісти 2010-го року народження) проведе три матчі на міжнародному турнірі Ateitis Cup, що триває у столиці Литви Вільнюсі.

Володимир Анікєєв: «У діях команди присутня невпевненість»

Наставник «Динамо» U10 Володимир Анікєєв підбив підсумки першого ігрового дня на міжнародному турнірі Ateitis Cup, за який наша команда провела два поєдинки і посіла друге місце в групі:

Ateitis Cup. «Динамо» U10 поступилося білоруській ФШМ «Мінськ» та посіло друге місце у групі (+ВІДЕО)

Після нетривалого відпочинку кияни провели другий матч проти білоруської ФШМ «Мінськ».

«Динамо» U10 на Ateitis Cup стартувало з перемоги над литовським ТФА «Рітеріай» (+ВІДЕО)

У п’ятницю зранку розпочалися матчі на міжнародному дитячому турнірі Ateitis Cup, що проходить цими днями в столиці Литви Вільнюсі серед футболістів 2010-го року народження.

«Динамо» U10 у складі 14-ти футболістів прибуло до Вільнюса для участі в Ateitis Cup

28-го листопада по обіді динамівська делегація після 16-ти годин у дорозі прибула до столиці Литви Вільнюса, де з 29-го листопада по 1-е грудня пройде традиційний міжнародний футбольний турнір Ateitis Cup.

«Динамо» U10 візьме участь у міжнародному турнірі Ateitis Cup у Литві

З 29 листопада по 1 грудня у столиці Литви Вільнюсі відбудеться щорічний міжнародний футбольний турнір Ateitis Cup серед команд U10 (футболісти 2010 року народження).

На перегляд до ДЮФШ «Динамо» завітала рекордна кількість охочих

У неділю, 24-го листопада, на НТБ «Нивки» було як ніколи багатолюдно.

Денис БОРСУК: «Усі суперники на турнірі Ateitis Cup були гідними»

Старший тренер «Динамо» U11 Денис Борсук прокоментував фінальний матч своєї команди на міжнародному турнірі Ateitis Cup-2019 проти білоруського ФК «Мінськ»:

Динамівці КУЛИК та ГАВРИЛЮК – серед найкращих гравців Ateitis Cup-2019! (+ФОТО)

Після завершення міжнародного футбольного турніру Ateitis Cup вікової групи U11 (футболісти 2009-го року народження), на якому динамівці Києва посіли перше місце, відбулася урочиста церемонія нагородження учасників та переможців змагань.