ДЮФШ «Динамо»

друк

Олексій ДРОЦЕНКО: «Відчуваю і радість, і легкий смуток»

Старший тренер команди «Динамо» U-17 Олексій Дроценко прокоментував чемпіонський матч своєї команди проти «УФК-Карпати», який динамівці виграли з рахунком 4:0:

- Хлопці хотіли зробити свято не лише собі, а й клубу, в черговий раз довести, що наша академія одна з найкращих в Україні, що наші вихованці - це майбутнє клубу, причому не лише «Динамо» U-19 та U-21, але й першої команди «Динамо». Ті емоції, які вони тут виплеснули після гри, є показником того, наскільки важко вони до них ішли. Це був останній рік напруженої роботи в академії, потрібно було довести, що минулого року ми не дарма виграли фінал, причому так само у «Шахтаря». Хотіли й цього року підтвердити, що ми найкращі, що хлопці можуть грати у футбол, причому в красивий. Кожне тренування та кожен день роботи наближали нас до цього тріумфу. Я радий, що хлопці віддали на футбольному полі все, що могли, вони заслужили бути чемпіонами й надалі грати в дорослому футболі.

- Сьогоднішній матч можна назвати ідеалом того, як потрібно грати?

- Якщо тренер повністю задоволений грою, то можна закінчувати (посміхається). Завжди є якісь недоліки, завжди хочеться щось додати, бути краще, щоб хлопці показували ще більше на футбольному полі. Але це юнацький футбол. Гравці у цьому віці ще не зовсім стабільні, у них бувають перепади. Сьогодні вийшла й гра, й результат. Момент, коли в наші ворота били пенальті, й наш воротар парирував, напевно, був переламним, після якого ми вже повірили, що сьогодні наш день, і що ми просто зобов'язані перемогти.

- У вас є відчуття світлого смутку через те, що випускаєте цих хлопців, з якими ви доволі довго працювали?

- Відчуваю і смуток, і радість. Коли вони будуть грати в юнацькій та молодіжній командах, а також в основі «Динамо», буде приємно, що якась частинка моєї роботи виправдалася, адже частинку серця я віддав кожному. Буду думати, що це мій учень, за якого мені не соромно.

- На ваш погляд, чи готові ці хлопці до європейських подвигів у Юнацькій Лізі УЄФА?

- Важко сказати. Вони переходять у дорослий футбол, де буде більше команд високого рівня. Результат на табло й гра на полі буде залежати від їхньої підготовки та прагнення. Можливо, коли вони будуть грати в Європі, ми згадаємо, як бачили їхні чемпіонські виступи в Ужгороді (посміхається).

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ 2017