ДЮФШ «Динамо»

друк

Олексій ДРОЦЕНКО – про прем'єрний матч «Динамо» U14

Новий старший тренер «Динамо» U14 прокоментував дебютний матч команди у всеукраїнських змаганнях ДЮФЛУ проти «Металурга», що завершився перемогою «біло-синіх».

- Перед грою я говорив, що вітер тут сильний. Тому ми просили хлопців опустити м'яч на землю. Щоправда, не завжди це виходило. Були моменти, коли ми піднімали м'яч вгору, він зависав, і йшла просто боротьба. Але це ще юні хлопці, така у них психологія. І нестача на сьогоднішній день технічної майстерності призвела до того, що м'яч був угорі. Якби трохи раніше опустили м'яч на землю, гра склалася би для нас, напевно, трохи простіше. І стан поля залишав бажати кращого. Загалом вийшла бойова гра. Мені сподобалася команда-суперник, у ній є хлопці, які привертають на себе увагу.

Що стосується нашої гри... Маючи стільки моментів, потрібно їх реалізовувати. До того ж, коли не можеш забити, з'являється нервозність, починається поспіх. Ми задоволені, що принаймні один момент ми реалізували. Хоча, якби реалізували в першому таймі принаймні один із чотирьох виходів сам-на-сам, гра складалася би інакше.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ