ДЮФШ «Динамо»

друк

Олексій Дроценко: «Нам потрібно було забивати, і тоді жоден арбітр господарям би не допоміг»

Наставник «Динамо» U15 Олексій Дроценко прокоментував виїзний поєдинок своїх підопічних проти «ДВУФК-Дніпро», який закінчився внічию 0:0:

- Я не прихильник коментувати суддівство. Просто скажу, що воно було не дуже хорошим. Було видно, що арбітр до господарів ставиться більш добродушно. Але не можна звалювати всю провину на суддю, ми самі винні. Потрібно було забивати свої моменти, ми мали як мінімум три хороших можливості в першому таймі і ще дві в другому. Варто було забити хоча б один м'яч, і жоден суддя господарям уже б не допоміг. Але, очевидно, не напрацювали на те, щоб забити і спокійно довести гру до переможного кінця.

Що стосується пенальті, не вважаю, що він там був. Спочатку арбітр показав грати, потім підбіг боковий суддя з місцевих показувати, що там був пенальті, хоча насправді, повторюся, його там не було. Добре, що наш воротар його відбив, і ми уникли тих неприємностей, які могли б бути. Слава Суркіс відіграв надійно, помилок не припускався, він така ж бойова одиниця, як і будь-який гравець нашої команди. Ми робимо акцент не на його прізвищі, а на тому, що це наш основний гравець, який вносить свою лепту в успіхи команди і приносить користь у грі. Повторюся, він такий же гравець, як усі.

Щодо незарахованого гола, суддя визнав, що помилився, що поспішив дати свисток. Але нехай це буде на його совісті, нас же більше цікавить гра. Не скажу, що ми сьогодні діяли погано, але тих моментів, які ми створили, не вистачило для перемоги, потрібно було створювати більше. Розберемо цей матч, не суддівські помилки, а власну гру - що вийшло, а що - ні.

Заміна Бєльчикова? Ми хотіли, щоб усі пограли. Планували, що, якщо поміняємо крайнього захисника - Кузьменка або Бєльчикова, - поставимо на це місце Кусого, тож це була планова заміна. Вийшли майже всі запасні футболісти, щоб отримати ігрову практику. Можливо, ми втратили в якості, але, з іншого боку, якщо хлопці не гратимуть, вони не будуть і прогресувати. Бєльчиков був капітаном, капітанську пов'язку йому довірила команда. Взагалі, цю роль виконує Нестеренко, а Пономаренко - його заступник, але сьогодні ні одного, ні другого не було у складі, тому команда вирішила, що гідний Бєльчиков, і я це рішення підтримав.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ