ДЮФШ «Динамо»

друк

Олександр СТУЖУК: «Нікого не боїмося, але всіх суперників поважаємо»

14 червня стартує фінальна стадія чемпіонату ДЮФЛ України, яка для динамівської команди U-14 (футболісти 2004-го року народження) пройде в Щасливому поблизу Києва.

Тренер команди цього віку Олександр Стужук розповів про підготовку своїх підопічних до важливих матчів:

- Ми тренувалися і готувалися на нашій базі на Нивках. Хлопці усі разом були на заїзді, команда в робочому настрої підходить до матчів фінальної частини ДЮФЛ.

- Чи всі хлопці здорові? Чи на всіх можете розраховувати?

- Так, на щастя, усі в строю, хто був травмований, видужав, працюють повноцінно, без обмежень. Будемо сподіватися, усе пройде добре. Перед нами стоїть завдання лише перемогти.

- Чи вдалося кадрово підсилити команду напередодні фінальної частини ДЮФЛУ?

- Цього року відмінили регламент, що дозволяє дозаявляти нових гравців. Ми навіть не маємо права взяти наших динамівських хлопців на рік молодших - 2005-го року народження. У нинішньому сезоні у фінальній частині ДЮФЛ можуть брати участь лише ті гравці, які були заявлені на чемпіонат, на них і будемо розраховувати. Словом, ні з інших команд, ні з інших груп нашої школи футболістів залучати не можна.

- Як можете оцінити суперників по групі – одеський «Чорноморець», «Скала» (Моршин) і ужгородську СДЮСШОР?

- Суперників вивчали, дивилися їхні ігри, тож уже трохи познайомилися з ними.

- Кого із суперників знаєте краще, а кого – гірше?

- Нам знайомий лише «Чорноморець», оскільки під час регулярного чемпіонату грали з ними в одній групі. Щодо інших же суперників маємо інформацію лише з інтернету, а наживо ігри цих команд не бачили. Західна зона досить далеко від нас, та й на турнірах ми не перетиналися. Будемо розбиратися вже по ходу турніру.

- Цього року фінальний етап вашої вікової групи проходить у Щасливому, що під Києвом. Чи вважаєте такий вибір місця вдалим?

- В принципі так, єдиний момент - «Шахтар» грає у себе вдома. Вони там живуть, тренуються, проводять матчі, їм добре знайомі поля, тож «гірники» знаходяться у трохи вигіднішому становищі. Вважаю, організовувати потрібно все так, щоб усі команди були в рівних умовах. Що стосується якості газону, то вона хороша. Умови проживання та харчування зможемо оцінити вже після того, як заселимося.

- Чи регламент турніру вам звичний? Календар матчів прийнятний?

- Так, цілком. Ми нікого не боїмося, усіх суперників поважаємо і з усіма готові грати. Добре, що з підгрупи виходять дві команди, а не одна, як було раніше в цій віковій категорії, коли у фінальному матчі зустрічалися тільки команди, що зайняли перші місця у своїх квартетах.

Пропонуємо до вашої уваги результати жеребкування фінального турніру ДЮФЛУ в цій віковій групі:

U-14 (14 -23 червня)

Група «Б»: «ДИНАМО» (Київ), «Чорноморець» (Одеса), «Скала» (Моршин), СДЮСШОР (Ужгород).

Груповий етап

1-й тур. 15 червня
Поле №2. 17:45. ФК «Скала» - «Динамо»

2-й тур. 16 червня 
Поле №1. 16:00. СДЮСШОР «Ужгород» - «Динамо»

3-й тур. 18 червня 
Поле №2. 17:45. «Динамо» - «Чорноморець»

Плей-оф. 19 червня
4Б – 4А. 10:00
3А – 3Б. 10:00

20 червня
1Б – 2А. 16:00
1А – 2Б. 17:45

22 червня
Матч за 3-тє місце. 16:00

Фінал. 18:00

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ