ДЮФШ «Динамо»

друк

Олександр СИТНИК: «Бачив в очах хлопців, що вони хочуть не підвести три інших групи»

«Динамо» U-15 завоювало звання чемпіона України, обігравши у фінальному матчі донецький «Шахтар» 2:0.

Старший тренер команди Олександр Ситник підвів підсумки виступу своїх підопічних:

- Ми знаємо «Шахтар і попереджали хлопців, що, як тільки включимо швидкість, суперник перестане встигати. У нас є швидкі футболісти та гравці, які мають швидкість мислення і прийняття рішень на полі. Можливо, в силу якихось причин у нас не в кожному матчі нинішнього чемпіонату виходило це використовувати. Можливо, хлопці недооцінювали якихось суперників, грали на поганому полі або за  несприятливої ​​погоди, хтось не міг себе змусити і перебороти. Але сьогодні був фінал, а «Шахтар» - кращий для нас подразник. Вважаю, ми сьогодні перемогли і по грі, і по результату. Могли ще забивати. Так, був момент і біля наших воріт, коли виручив воротар, але, в цілому, перемога заслужена. Вітаю хлопців, вони молодці, довго до цього йшли. Минулого року вони не стали чемпіонами, поступившись у фіналі «Шахтарю» по пенальті, а в цьому в матчі з «гірниками» хотіли довести, що вони сильніші, і минулого разу просто удача була не на їхньому боці. Так тримати! Безумовно, потрібно порадіти, але хлопці також знають, що ще є, над чим працювати, в чому додавати, адже талант необхідно підживлювати роботою.

- Перший гол Ваната - результат індивідуальної майстерності? З чим пов'язана подальша слабка реалізація?

- Влад молодець, добре розібрався. У нас є індивідуально сильні хлопці, дай бог, щоб у них все вийшло і в «Динамо», і в футболі, в цілому. Нехай ростуть і додають. Але також не варто забувати, що вони ще діти, їм властива певна нестабільність не лише протягом всього сезону, але і в конкретно взятому матчі. Можливо, під кінець вже сил не вистачало, все-таки, це була вже п'ята гра за 7-8 днів, для футболістів це теж велике навантаження. Плюс, поля різної якості, ноги підсіли.

- Ваша команда грала свій фінальний матч останньою з чотирьох вікових груп «Динамо». Чи давалася взнаки додаткова відповідальність або моральний тиск у зв'язку з тим, що інші три команди вже стали чемпіонами, і того ж чекають від вас?

- (Посміхається) Думаю, в будь-якому випадку, гравці про це думали. Я вчора бачив, як вони сиділи і дивилися фінал U-17, як раділи за своїх. Було видно, що і вони самі хочуть не підвести три інші наших групи. Ми заспокоїли хлопців, сказали, що «Шахтар» знаходиться в ще більш складній ситуації, адже у «Динамо» вже є три чемпіонства, а у них - жодного. Можливо, на початку гри якесь хвилювання було, а потім наші футболісти відчули, що просто сильніші на футбольному полі, заспокоїлися і стали чемпіонами.

- Чи потребує ваша команда підсилення, і, якщо так, то на які позиції?

- Ротація повинна відбуватися завжди, як в дорослому, так і в дитячому футболі. Хтось відстає, а хтось, навпаки, додає. Після повернення до Києва ми проведемо аналіз, зважимо всі «за» і «проти». Ми повинні рухатися вперед. В інших командах також є перспективні хлопці, але і у нас непогані. У деяких хлопців є проблеми з характером - а це в спорті важливо. Але, думаю, вони переглянуть це питання, просто хтось до цього приходить раніше, а хтось пізніше. Хлопців потрібно виховувати і навчати.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ 2017