ДЮФШ «Динамо»

друк

Олександр ІЩЕНКО про кадрові перестановки в ДЮФШ «Динамо»

Директор ДЮФШ «Динамо» імені Валерія Лобановського Олександр Іщенко прокоментував рішення тренерів Академії Олександра Ситника та Володимира Самборського припинити співпрацю з «Динамо», а також розвіяв чутки, що нібито команду U-16 залишила низка виконавців.

- На мій погляд, не потрібно перебільшувати значимість події. Тренери пішли зі школи «Динамо», тому що у них закінчилися контракти. З Ситником і Самборським я зустрічався 1-го серпня, тоді ж їм було запропоновано укласти з клубом нову угоду і продовжити роботу зі своєю групою. Вони категорично відмовилися, заявивши про своє рішення піти. Я наполягав, щоб вони зустрілися з президентом нашого клубу Ігорем Суркісом, а через кілька днів, 4-го серпня, дізнався, що вони були представлені в якості тренерів Академії донецького «Шахтаря». Як можу прокоментувати їхнє рішення? Так, вони були вихованцями Академії «Динамо», групи Павла Яковенка 1985 року народження. Після закінчення ігрової кар'єри попросилися на роботу в Академію, казали, що дуже хочуть бути тренерами. В принципі, по роботі у мене до них претензій не було. Тому скажу так: вони працювали в «Динамо», але динамівцями так і не стали.

Що стосується футболістів, на перший збір із різних причин не приїхали п'ятеро футболістів. Основна причина - питання оформлення документів. Я переговорив із матір'ю Вівчаренка, з батьками Скорка, Кулаковського, Велетня. Всі існуючі питання ми їм допомогли владнати і хлопці вже приступили до тренувального процесу. Не приїхав лише В'юнник, за нашими даними, він збирається у «Шахтар», мотивуючи це переходом тренерів до Академії донецького клубу і хорошими стосунками з ними його батьків. Я на постійному зв'язку з матір'ю В'юнника Тетяною і чекаю остаточного рішення. Завжди вважав, що останнє слово повинно залишатися саме за гравцем, а не його батьками. Зараз у хлопця складний момент і чудово розумію, як він переживає. Попереджаю батьків, щоб хлопчик не виявився заручником ситуації, що виникла, і не була перекреслена його подальша кар'єра.

- Хто тепер очолить групу «Динамо» 2002 року народження?

- Затверджено тренерські пари всіх Академічних груп на новий футбольний сезон, зазначу, що кандидатури обговорювалися і узгоджувалися з Олександром Хацкевичем. З 2002 роком (U-16) будуть працювати відомі в минулому гравці «Динамо», тренери Сергій Беженар і Артем Яшкін. Прямо сьогодні команда проводила ігри, проводиться селекція. Також на роботу до школи запрошено хорватського фахівця Ромеро, який тривалий час пропрацював у Німеччині і який велику увагу має намір приділяти саме індивідуальній роботі з гравцями. З командою 2001 р.н. (U-17) будуть працювати Юрій Дмитрулін та Сергій Процюк, з 2003 р.н. (U-15) Євген Лозинський та Євген Стужук, а з 2004 р.н. (U-14) Олексій Дроценко та Андрій Фартушняк. Плюс, прийняте рішення про переведення групи 2005 р.н. з дитячої школи під крило Академії, цю команду очолять Євген Ястребинський і Сергій Журавльов. Ця група буде працювати за програмою старших груп, щоб на виході ми мали готову для участі в чемпіонаті України команду.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

 

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ