ДЮФШ «Динамо»

друк

Оголошено конкурсний набір до ДЮФШ «Динамо» футболістів 2008-2013 років народження

До уваги дітей та їхніх батьків!

З 7-го вересня і до кінця місяця кожної суботи і неділі відбуватиметься осінній перегляд та конкурсний набір дітей до груп 2008-2013 років народження для навчання у ДЮФШ «Динамо» ім. Валерія Лобановського.

«Динамо» чекає на дітей щовихідних з 10-ї години ранку біля воріт дитячо-юнацької бази «Динамо» на Нивках (вулиця Салютна, 35, телефони: (044) 597-02-04, (044) 597-02-07).

ДЮФШ «Динамо» запрошує дітей та чекає на всіх, хто хоче навчатися футболу й у майбутньому стати професійним футболістом, з усіх міст і областей України. Ті, кого зарахують, безкоштовно проживатимуть та харчуватимуться на клубній дитячій навчально-тренувальній базі на Нивках, а навчатимуться у спортивному спецкласі загальноосвітньої школи #175.

При собі необхідно мати спортивну форму і взуття та оригінал свідоцтва про народження.

При наборі буде проводитися тестування. Тренери звернуть увагу на швидкісні якості дитини, координацію руху та здатність до ігрового мислення.

Звертаємо вашу увагу на те, що навчання в ДЮФШ «Динамо» ім. Валерія Лобановського БЕЗКОШТОВНЕ.

Не проґавте свій шанс стати частинкою улюбленого клубу! Приходьте, працюйте, найкращі з вас будуть зараховані до футбольної школи «Динамо»!

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ