ДЮФШ «Динамо»

друк

На стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського відбудеться тренерський семінар

21-22 лютого в конференц-залі стадіону «Динамо» ім. В. Лобановського відбудеться непересічна подія.

Футбольна академія київського «Динамо» разом із бельгійською компанією B&M Sport Football Training Education та туроператором «Alfa Holiday» проводять безкоштовний тренерський семінар. Він присвячений одразу кільком темам: застосуванню віртуальної реальності у тренуваннях футболістів, організації і проведенню турніру «Alfa Cup Albena 2020» та спортивних таборів у Болгарії влітку 2020-го року, особливостям проведення навчально-тренувальних занять із юними футболістами Балтійської футбольної школи. Також присутні обговорять додатковий метод навчання дітей техніці гри у футбол за допомогою Sens Ball («міні-м’яча на мотузці»), який допоможе у формуванні техніки, покращенні координації, а також у розвитку ритмічності і навчанні синхронізації.

Перед учасниками семінару виступлять Директор Балтійської футбольної школи Дзінтарас Казакс, керівник проекту та організатор турніру і літніх таборів у Болгарії Руслан Вааль та координатор бельгійської академії B&M Sport Football Training Education Вадим Пищало.

- За бажанням учасники семінару зможуть відвідати Академію «Динамо» Київ та познайомитися з умовами навчання та побуту вихованців, а також бути присутніми на тренуванні команд та поспілкуватися із тренерами, - додає керівник проекту Руслан Вааль. – До речі, це вже не перший захід, який ми проводимо спільно із динамівською клубною академією. Рік тому, у березні 2019-го року, ми разом провели тренерський семінар, який відбувся на клубній базі «Динамо» у Кончі-Заспі. Практичні заняття проводилися із тренерами та гравцями ДЮФШ «Динамо» у манежі, а теоретичні – у конференц-залі Олімпійської бази. Були запрошені також тренери динамівських філіалів та наставники з інших українських міст. У семінарі теж брав участь бельгійський фахівець Вадим Пищало, який знає нашу мову, тому з ним було легко спілкуватися. Він виступав перед присутніми та розповідав про те, як можна покращити роботу із дітьми, враховуючи психологічні аспекти.

Для участі у майбутньому семінарі необхідно зареєструватися і отримати акредитаційну картку. Заявки надсилайте  на електрону пошту alfacup.football@gmail.com із зазначенням ПІБ, назви клубу та контактного номеру телефону.

З питаннями, звертайтеся за телефоном: +38 (063) 631 67 65 – Руслан Вааль, координатор проекту.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ