друк

Minsk Cup. «Динамо» U14 розгромило RCOR BSU 5:0 та вийшло у півфінал (ФОТО, ВІДЕО)

На міжнародному дитячо-юнацькому турнірі Minsk Cup, що проходить цими днями в столиці Білорусі Мінську, триває третій день змагань.

Сьогодні «Динамо» U14 у рамках чвертьфіналу зустрілося з білоруським RCOR BSU, який посів друге місце в групі «C». Відзначимо, що на груповому етапі наші суперники перемогли латвійську «Супернову» 2:0, поступилися донецькому «Шахтарю» 0:3 і мінімально обіграли російський «Новосибірськ» 1:0.

Гра вийшла цікавою і багатою на події та голи. Динамівці з перших хвилин взяли м’яч під свій контроль та грали широко. З кількома першими проходами по флангу та прострілами до штрафного майданчика впоралися захисники суперника, але, пристрілявшись, кияни перейшли до головного – забитих м’ячів. Першу гольову атаку розпочав Кузьменко, продовжили Калин і Пашко, а завершив точним ударом приблизно з лінії воротарського майданчика Пономаренко, який послав м’яч точно у кут воріт. Через хвилину закріпив перевагу ударом головою Калин після хорошого навісу Кузьменка справа.

Незабаром Калин оформив дубль, скориставшись передачею Осипенка та увірвавшись до штрафного майданчика лівим краєм – його удар у дальній кут виявився недосяжним для воротаря. Пономаренко зі штрафного метрах у 17-ти від воріт влучив у поперечину, а протягом наступних двох хвилин Матвій оформив хет-трик. Спочатку, залишившись без опіки, замкнув з лінії воротарського майданчика простріл Пашка, а потім переграв воротаря майже з центру штрафного майданчика.

Другий тайм теж прогнозовано пройшов за переваги українців, вони захопили центр поля та розігрували різноманітні комбінації. Білоруси ж вимушені були зосередитися на захисті та намагатися знайти свій шанс на контратаках. Не дивно, що гра перейшла у більш спокійне русло. У складі динамівців відзначимо спроби Лемішка, який одного разу таки досяг свого, але із офсайду, Калина, Лобка та Задорожного, але до фінального свистка рахунок на табло більше не змінювався.

Наступним суперником нашої команди у півфіналі Minsk Cup стане переможець паралельного матчу ФК «Мінськ» (Білорусь) – ДЮСШ-26 (Київ). Поєдинок відбудеться у п’ятницю, 14-го лютого, початок о 12.50 за київським часом. За прямою відеотрансляцією поєдинку слідкуйте на ресурсі footbik.by у YouTube за посиланням: https://www.youtube.com/channel/UCU4Uy5BwJ9nIbXgP7nOy7iQ

Minsk Cup. Чвертьфінал

«Динамо» (Київ) U14 – RCOR BSU (Білорусь) U14 – 5:0 (5:0)

«Динамо» U14: 1. Микитенко (71. Суркіс, 21), 3. Кузьменко (21. Чернявський, 21), 17. Нестеренко (3. Кузьменко, 31), 18. Захарченко (5. Галич, 21), 23. Бельчиков (18. Захарченко, 31), 8. Подейко (10. Лобко, 21), 4. Кусий, (19. Пашко, 31) 7. Осипенко (10. Лобко, 31), 24. Калин (20. Лемішко, 21), 19. Пашко (9. Задорожний, 21), 11. Пономаренко (24. Калин, 31).

Голи: Пономаренко (4, 16, 17), Калин (5, 12).