ДЮФШ «Динамо»

друк

Микола ПАВЛОВ: «Щиро радий за молодь, яка виховується в «Динамо»

У сезоні 2016/2017 всі чотири академічні групи ДЮФШ «Динамо» стали чемпіонами України у вікових категоріях U-14, U-15, U-16 і U-17.

Президент всеукраїнського об'єднання тренерів з футболу Микола Павлов прокоментував це досягнення:

- Відразу скажу, що я не лише вболіваю і переживаю за «Динамо», ще син мого друга і сусіда Олександр Сирота грає за команду 2000-го року народження. Тож я буваю на багатьох іграх «Динамо» U-17, які проходять у Києві. Хочу сказати, судячи з того, що я бачив, у вас дуже сильна випускна група, і у них дуже хороший тренер, а мій сусід грає одну з ключових ролей. Також мої друзі спостерігали за іграми, які проходили в Ужгороді, дзвонили мені після кожного матчу і доповідали, як грає київське «Динамо», оскільки знали, що я цікавлюся і переживаю. Тож я в курсі, що команда U-17 обіграла «Шахтар» 5:0 й у фіналі була сильнішою за «УФК-Карпати» 4:0. Також сам дивився трансляції матчів в інтернеті. Я спостерігав і щиро переживав за «Динамо». Щиро радий за молодь, яка виховується в «Динамо». Бажаю їм рости, прогресувати і успішно виступати не лише на юнацькому рівні, а й у дорослому футболі, а в подальшому і в першій команді київського клубу.

- З огляду на те, що динамівці перемагали і «Шахтар», і інших сильних суперників, їхні чемпіонства заслужені?

- Вважаю, в перемогах велика заслуга тренерів, які працюють у ДЮФШ «Динамо» і дитячо-юнацькому футболі, які виховують і навчають цю молодь. Можливо, також мала свій вплив і присутність іспанських фахівців, які тривалий час працювали в «Динамо». Не можу говорити про це більш докладно, але однозначно, роль тренерів неймовірно важлива.

- Чотири перемоги з чотирьох можливих динамівці не здобували досить давно - з 2005 року. Це досягнення можливо повторювати частіше?

- Головне, що його не можна перевершити, а можна лише повторити. Це говорить про серйозність успіху, до якого причетні і тренери, і футболісти, і керівництво. Також не можна не відзначити й заслугу батьків, які постійно супроводжують дітей, підтримують їх, переживають і допомагають, роблячи свій внесок у загальний успіх. Вони заслуговують на те, щоб розділити цю перемогу разом із усіма.

- Як оціните перспективу і шанси випускної групи динамівців проявити себе в дорослому футболі?

- Перед тренерами команди «Динамо» U-19 і U-21 стоїть важливе і важке завдання, оскільки в команді хлопців 2000-го року народження дуже багато хороших футболістів. Зараз важливо не помилитися з вибором тих, з ким будуть подовжені контракти. Вважаю, всі гравці на це заслуговують, але всіх залишити, на жаль, неможливо.

- Такі високі результати у фіналах ДЮФЛ свідчать про ефективну роботу ДЮФШ «Динамо» ім. Валерія Лобановського?

- Щоб говорити про це ґрунтовно, потрібно бути присутнім усередині процесу, я ж можу судити лише зі сторони. Головне, що є результат, а про те, як він досягався, знають лише ті, хто безпосередньо бере участь у цій роботі.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ 2017