ДЮФШ «Динамо»

друк

Матвій ПОНОМАРЕНКО та Роман МАМЗІН про груповий етап Minsk Cup

Атакувальні футболісти «Динамо» U-13 Матвій Пономаренко та Роман Мамзін у трьох матчах групового етапу Minsk Cup забили по чотири м’ячі.

Після поєдинку із ДЮСШ (Краснознам’янськ) вони поділилися своїми враженнями від змагань.

Матвій Пономаренко:

- Турнір подобається, хороша організація. На груповому етапі суперники були не дуже сильні. У четвер граємо у чвертьфіналі проти «Оділ Джуніор Карпі» з Узбекистану, думаю, з ними буде складніше. У складі майбутнього суперника маленькі, спритні, технічні футболісти, які швидко бігають. Також знаємо їхні слабкі сторони, якими постараємося скористатися.

- Ти – центральний нападник. Скільки мячів на турнірі хочеш забити?

- Звісно, мені б хотілося стати найкращим бомбардиром. Але насамперед потрібно грати на команду, а не на себе. Коли вчора забивав БАТЕ, це були награні комбінації: при подачах із флангу тренери кажуть мені бігти на ближню стійку, що я і роблю. Також партнери швидко розігрують аути та кутові удари і роблять навіси на голову. Та найбільше мені подобається забивати дальніми ударами.

Роман Мамзін:

- Думаю, три перемоги у трьох матчах – це хороший результат, але ми могли забити більше м’ячів. Сьогодні у нас було багато моментів, які мали реалізовувати. Суперник захищався, ми атакували, як могли, і кілька м’ячів таки їм забили.

У моменті, коли я забивав перший м’яч, отримав передачу, пробив по воротах, голкіпер м’яч відбив, я побіг за м’ячем і з другої спроби на добиванні таки відправив його в сітку. Щоправда, при цьому суперник штовхнув мене у спину, і я сильно забився.

Чотири м’ячі у трьох матчах – це добре, не відзначився лише у грі з БАТЕ, але в мене просто не було такої можливості. Чи часто роблю дублі? Це залежить від партнерів, від того, як вони розміщуються та які передачі віддають. Якщо м’яч на іншій половині, я зміщуюся в центр, щоб його отримати та розпочати атаку.

Очікування від чвертьфіналу? Думаю, буде цікава гра, ми налаштуємося на неї та, сподіваюся, переможемо.

- В одному з матчів ти забив пенальті. Як вирішуєте, хто виконує одинадцятиметрові удари?

- Зазвичай, ми це вирішуємо залежно від ситуації. Найчастіше тренер каже, щоб бив той, хто його заробив.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ