ДЮФШ «Динамо»

друк

Конкурсний набір до ДЮФШ «Динамо» футболістів 2003-2013 р.н. (ОНОВЛЕНО)

До уваги дітей та їхніх батьків!

24 листопада на НТБ «Нивки» буде проводитися перегляд та конкурсний набір дітей до груп 2008-2013 років народження для навчання в ДЮФШ «Динамо» ім. Валерія Лобановського. Початок перегляду о 10.00.

Також цього ж дня відбудеться додатковий набір до академічних груп динамівської ДЮФШ (футболісти 2003, 2004, 2005, 2006 та 2007-го років народження). Початок об 11.00. При наборі буде проводитися тестування. Перевага віддаватиметься юнакам, які вже мають футбольну підготовку та певний рівень спортивної освіти, зокрема брали участь у першості України ДЮФЛ у вищій та першій лігах, грали у чемпіонатах області, району та навчалися у спеціалізованих ДЮСШ.

«Динамо» чекає на дітей біля воріт дитячо-юнацької бази «Динамо» на Нивках (вулиця Салютна, 35. Телефони: (044) 597-02-04, (044) 597-02-07).

ДЮФШ «Динамо» запрошує дітей та чекає всіх охочих навчатися футболу й у майбутньому стати професійним футболістом з усіх міст і областей України. Ті, кого зарахують, безкоштовно проживатимуть та харчуватимуться на клубній дитячій навчально-тренувальній базі на Нивках, а навчатимуться у спортивному спецкласі загальноосвітньої школи #175.

При собі необхідно мати спортивну форму і взуття та оригінал свідоцтва про народження (для молодших) або ID-карту чи паспорт (для старших).

Під час набору буде проводитися тестування. Тренери звернуть увагу на швидкісні якості дитини, координацію руху та здатність до ігрового мислення.

Звертаємо вашу увагу на те, що навчання в ДЮФШ «Динамо» ім. Валерія Лобановського БЕЗКОШТОВНЕ.

Станьте частинкою улюбленого клубу! Приходьте, працюйте, найкращі з вас будуть зараховані до футбольної школи «Динамо»!

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ