ДЮФШ «Динамо»

друк

Гільєрмо Самсо: «Подібне суддівство шкодить юнацькому футболу»

Після поразки “Динамо” U16 у матчі 1/4 фіналу Зимового Кубку ДЮФЛУ куратор динамівців Гільєрмо Самсо прокоментував перебіг гри та некваліфіковану роботу рефері.

- У першій грі у Києві нам не вдалося перемогти, і ми приїхали до Запоріжжя з рішучим наміром здобути необхідний результат уже в матчі-відповіді. 

У підсумку на результат гри вплинули рішення арбітрів. Вважаю, що подібне суддівство шкодить юнацькому футболу. Сьогоднішнє суддівство не було об’єктивним. Хлопці, які тільки вчаться грати у футбол, не повинні страждати від неправильних рішень арбітрів. 

Так, нам протистояла хороша команда. Поле зі штучним покриттям, на якому ми сьогодні грали, теж було хорошої якості. Нехай його розміри і не є стандартними, але ми на це не скаржилися. Звісно, наша команда припускалася помилок, однак усе це не відміняє того, що суддівство не має впливати на результат. 

- Ви задоволені реакцією гравців “Динамо” на події на полі, тим, як команда продовжила грати навіть у меншості? 

- Я вже кілька місяців працюю з командою Юрія Мизхайловича Дмитруліна та Віктора Васильовича Мороза. За цей час гравці показали, наскільки вони згуртовані. Залишившись у меншості, вони проявили свої характер та мужність, показали, що є хорошою командою нашої академії. 

- Цей турнір став хорошою підготовкою до матчів чемпіонату ДЮФЛУ? 

- У нас попереду ще є один місяць - березень, аби ті хлопці, які мають пошкодження, відновилися. Будемо далі готуватися до чемпіонату, у якому ми маємо бути кращими. 

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ