ДЮФЛУ. U16. «Дніпро» - «Динамо» - 1:4

У другому турі вищої ліги чемпіонату ДЮФЛУ «Динамо» зустрілося у гостях з «Дніпром».

ДЮФЛУ U14 «Динамо» - «Шахтар» - 0:3

У суботу стартував новий сезон у вищій лізі ДЮФЛ для динамівських команд.

ДЮФЛУ U16 «Динамо» - «Шахтар» - 0:1

LIVE! U16, U14. «Динамо» - «Шахтар». Початок матчів - о 12:00 та 14:00

Сьогодні розпочинається новий сезон у вищій лізі ДЮФЛУ.

Сезон у вищій лізі ДЮФЛ динамівці розпочнуть матчами із «Шахтарем»

Цими вихідними розпочинається новий сезон у вищій лізі ДЮФЛ серед команд чотирьох академічних груп.

Академія «Aspire» в гостях у «Динамо»

Офіційна делегація відомої спортивної Академії «Aspire», яка базується в Катарі і вважається найбільшою і найбагатшою у світі, перебуває в гостях у «Динамо».

ВІДЕО: про перемогу "Динамо" U14 на турнірі "Перша столиця" у Харкові

У Харкові "Динамо" (наймолодша академічна група) перемогло "Карпати" (4:2), "Ворсклу" (3:0) та "Металіст 1925" (2:1), а також у фіналі "Шахтар" (2:0). Натомість "Шахтар" розгромив "Чорноморець" (5:0), запорізький "Металург" (5:0) та "Дніпро" (6:1). І ці команди приречені на конкуренцію. Власне, яким може бути майбутнє найсильніших команд України в аналітичному погляді Олександра ТЮРІНА, Виконавчого директора Федерації футболу Харкова і організатора турніру ПЕРША СТОЛИЦЯ.

Меморіал Василя Ковцуна. 1-й тур. «Динамо» U16 – «Маріуполь» U16 – 1:0

У місті Жовква, що у Львівській області, стартував традиційний, уже 12-й за ліком, турнір серед команд U16 (футболісти 2004 року народження) пам’яті місцевого вихованця Василя Ковцуна, який трагічно загинув у 2007 році.

U14. “Динамо” перемогло “Шахтар” та стало володарем "Кубка першої столиці” у Харкові!

У фінальному матчі турніру "Перша столиця", присвяеного дню міста Харкова, суперником "Динамо" став донецький "Шахтар".