Артем ЯШКІН: «Манчестер Сіті» більше володів м'ячем, але ми були гострішими»

Наставник «Динамо» U13 Артем Яшкин прокоментував фінальну гру з англійським «Манчестер Сіті» та поділився враженнями від турніру Ateitis Cup-2019:

Динамівець Богдан ПОПОВ – найкращий бомбардир Ateitis Cup-2019!

Після завершення міжнародного футбольного турніру Ateitis Cup вікової групи U13 (футболісти 2007-го року народження), на якому динамівці Києва посіли друге місце, відбулася урочиста церемонія нагородження учасників та переможців змагань.

«Динамо» U13 мінімально поступилося «Манчестер Сіті» та посіло друге місце на турнірі Ateitis Cup-2019 (+ ФОТО, ВІДЕО)

На міжнародному турнірі Ateitis Cup серед футболістів 2007-го року народження, який проходить у столиці Литви Вільнюсі, настав час вирішальних матчів.

Дивіться пряму трансляцію фіналу Ateitis Cup «Манчестер Сіті» U13 - «Динамо» U13 у YouTube!

«Динамо» U13 (футболісти 2007-го року народження) перемогло у півфіналі міжнародного турніру Ateitis Cup одноклубників із Тбілісі та вийшло у фінал.

Артем ЯШКІН: «Постараємося нав'язати «Манчестер Сіті» свою гру»

Наставник «Динамо» U13 Артем Яшкін прокоментував три матчі своїх підопічних у другий ігровий день на міжнародному турнірі Ateitis Cup і вихід до фіналу змагань:

Ateitis Cup. «Динамо» U13 вийшло у фінал, де зустрінеться із «Манчестер Сіті» (+ ФОТО, ВІДЕО)

У третьому матчі другого ігрового дня у рамках півфіналу «Динамо» U13 помірялося силами із «Динамо» (Тбілісі), яке на попередній стадії у напруженій боротьбі обіграло ФК «Мінськ» з рахунком 4:3.

Дивіться пряму трансляцію півфіналу Ateitis Cup «Динамо» (Київ) U13 – «Динамо» (Тбілісі) U13 у YouTube

«Динамо» U13 (футболісти 2007-го року народження) перемогло у чвертьфіналі міжнародного турніра Ateitis Cup латвійську «Метту» та вийшло у півфінал.

Ateitis Cup. «Динамо» U13 зіграє у півфіналі (+ ФОТО, ВІДЕО)

У суперники по чвертьфіналу на Ateitis Cup київське «Динамо» отримало латвійську «Метту» (Рига), яка посіла перше місце у групі «В».

Дивіться пряму трансляцію чвертьфінального матчу «Динамо» U13 на Ateitis Cup у YouTube

У суботу, 19-го жовтня, команда «Динамо» U13 (футболісти 2007-го року народження) проведе чвертьфінальний матч на міжнародному турнірі Ateitis Cup, що триває цими днями у столиці литви Вільнюсі.