ДЮФШ «Динамо»

друк

Євген Ястребінський: «Хлопці були винагороджені за наполегливість і самовідданість»

Наставник «Динамо» U16 Євген Ястребінський прокоментував виїзну перемогу своїх підопічних над УФК «Карпати» з рахунком 2:1:

- Гра вийшла специфічною. Поле було нестандартного розміру - вужчим, ніж зазвичай. У хлопців було завдання виграти верхову боротьбу, підібрати м'яч і провести атаку, кілька разів це виходило. У першому таймі ми контролювали хід гри, створювали моменти, у результаті чого забили гол. Потім пропустили після стандартного положення - наш гравець програв боротьбу за антропометричними даними. Але ми граємо з першої до останньої хвилини, до самого кінця. Спасибі хлопцям за самовіддачу. Вони були винагороджені за свою наполегливість, за те, що кінець матчу провели не відбиваючись, а намагаючись вирвати перемогу. Заробили одинадцятиметровий удар і реалізували його.

Дві стартові виїзні перемоги не можуть не радувати, за великим рахунком, кожна перемога радує - і виїзна, і домашня. Стратегічно вони дуже важливі. У наступному матчі з «Шахтарем» також буде непросто, на цьому етапі Еліт-ліги всі ігри складні. Кожен поєдинок на вагу золота, тому таке загострення пристрастей, емоції і напруга.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ