ДЮФШ «Динамо»

друк

ДЮФЛ. «Динамо» U-15 вдома розгромило ДЮСШ-15 5:0

У рамках чергового туру чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги України київське «Динамо» U-15 розгромило вдома київську ДЮСШ-15 із рахунком 5:0.

Академічна група під керівництвом Андрія Фартушняка та Віктора Мороза ще у першому таймі забезпечила собі комфортну перевагу у вигляді двох забитих м’ячів, а у другому продовжила збільшувати різницю у рахунку. Відзначимо, що хет-трик записав на свій рахунок Давлатов, а авторами ще двох забитих м’ячів стали Чубатий зі штрафного та Фернандо.

Відзначимо, що тренерський штаб залучив для участі у матчі кількох гравців на рік молодших, адже одразу семеро футболістів академічної групи U-15 вирушили до розташування збірної України свого віку, і у розпорядженні тренерського штабу залишилося усього дев’ять польових гравців.

Вища ліга ДЮФЛУ.

«Динамо» U-15 –  ДЮСШ-15 U-15 – 5:0 (2:0)

«Динамо»: Ісаченко, Корінний, Канаєв, Волковицький (Прокопенко, 45), Чубатий, Філатов (к) (Гунявой, 45), Микитюк, Пухтєєв, Фернандо (Ванда, 55), Семенець (Гаджимурадов, 55), Давлатов.

Голи: Чубатий, Давлатов – 3, Фернандо.

Відзначимо, що свій наступний матч «Динамо» U-15 проведе у суботу, 11-го травня, коли вирушить у гості до київського «Локомотива».

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ