друк

«Динамо» U11 вийшло до фіналу турніру «Наше будущее» в Мінську!

У п’ятницю, 21 лютого, на турнірі «Наше будущее» серед команд U11 (футболісти 2009 року народження), що проходить у столиці Білорусі Мінську, відбуваються вирішальні матчі.

Київське «Динамо» (тренери – Денис Борсук та Денис Голоколосов) у півфіналі зіграло з командою «Лиси-2018», яка на турнірі здобула чотири перемоги та одного разу зіграла внічию (різниця м’ячів – 8:2). Нагадаємо, «біло-сині» на шляху до цієї стадії здобули три перемоги та двічі зіграли внічию (різниця м’ячів – 15:1).

Відзначимо, що кияни виступають на турнірі в такому складі: воротарі – Юрій Шульга, Марк Пахотов; польові гравці – Дмитро Соломченко, Назар Гурін, Данило Дячок, Данило Єрмак, Ярослав Чирва, Іван Титенко, Тимофій Парінов, Максим Гололобов, Владислав Руденко, Денис Даценко, Олександр Гаврилюк, Тимофій Бровченко, Ярослав Осадченко.

Уже на першій хвилині «біло-синім» удалося відкрити рахунок. Єрмак знайшов на правому фланзі Титенка, Іван просунувся до воріт та невідпорно пробив у верхній кут воріт. За дві хвилини навіс того ж Єрмака з кутового знайшов голову Гуріна, який переправив м’яча у ворота.

Два швидких м’ячі не вплинули на хід гри. Динамівці продовжували шукати щастя біля воріт суперника. Двічі пробивав Титенко, але одного разу м’яч полетів вище, а другого надійно зіграв воротар, також голкіпер урятував свою команду після дальнього удару Єрмака. Але й він нічого не зміг удіяти, коли після подачі з кутового динамівці тричі (!) пробивали впритул, і Гололобову таки вдалося відправити м’яча до сітки. До розгромного рахунок довів ще до перерви Дячок, поціливши під поперечину з дальньої відстані.

У другому таймі підопічні Дениса Борсука та Дениса Голоколосова дещо заспокоїли гру, напевно, економлячи сили на фінал, але все одно моменти були – зокрема, після подачі з кутового Гурін головою поцілив у поперечину. Натомість, були можливості відзначитися у суперника: в одному з епізодів динамівців урятувала поперечина, ще в одному моменті надійно зіграв Шульга. Але «біло-сині» перед фінальним свистком усе ж збільшили свою перевагу: Гаврилюк прорвався лівим флангом, відпасував на Гололобова, який із центра штрафного майданчика пробив під поперечину.

У підсумку гра завершилася з рахунком 5:0. «Динамо» виходить до фіналу, де зіграє з «Краснодаром», який обіграв «Імпульс» – 2:1. Вирішальний матч відбудеться о 15:30 за київським часом.