ДЮФШ «Динамо»

друк

«Динамо» запрошує на дитячий турнір «Кубок Валерія Лобановського» (+ВІДЕО)

ГО «Київська ліга дитячого футболу» та ДЮФШ «Динамо» ім. Валерія Лобановського проведуть Всеукраїнський дитячий футбольний турнір «Кубок Валерія Лобановського» серед дітей 2008-2010 років народження.

Турнір відбудеться в березні та пройде у критому манежі навчально-тренувальної бази киян у Кончі-Заспі.

Відзначимо, що ГО «Київська ліга дитячого футболу» та ДЮФШ «Динамо» ім. Валерія Лобановського вже мають досвід співробітництва, оскільки влітку проводили турнір «Dynamo Cup-2020», а також два турніри у грудні – пам’яті Євгена Рудакова та тренерів академії «Динамо». Оскільки все пройшло на найвищому рівні, організації підписали договір про співробітництво.

До турнірів, які вже проводить динамівська школа, додався ще Кубок Валерія Лобановського, який ініціювала та схвалила сім’я Валерія Васильовича. Для проведення змагань ФК «Динамо» (Київ) надасть клубний манеж та поля дитячої бази на Нивках, а ГО «Київська ліга дитячого футболу» візьме на себе підготовку та організаційну частину.

Кубок Валерія Лобановського буде проведений у такі дати:

2008 р.н. 11-14 березня (формат 10+1, тривалість гри 2 тайми по 20 хвилин на полі стандартного розміру)

2009 р.н. 18-21 березня (формат 10+1, тривалість гри 2 тайми по 20 хвилин на полі стандартного розміру)

2010 р.н 25-28 березня (формат 8+1, тривалість гри 2 тайми по 20 хвилин на полі розміром 60 м на 40 м.).

Проживання та харчування команд передбачено в комфортабельних готелях міста Києва.

Запрошуємо команди взяти участь у Всеукраїнському дитячому футбольному турнірі «Кубок Валерія Лобановського». Реєстрація учасників на турнір відбувається за посиланням: https://kldf.kiev.ua/kubok-valeriya-lobanovskogo/

У кожній віковій групі буде змагатися по 16 команд, якщо охочих виявиться більше, серед них буде проведений відбір.

Детальнішу інформацію щодо проведення турніру можна отримати за телефоном: 067-445-35-10 (Володимир) або переглянути на сайті http://kldf.kiev.ua/

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ