ДЮФШ «Динамо»

друк

«Динамо» U14 посіло перше місце у другому етапі турніру do it better challenge (ВІДЕО)

Триває міжнародне змагання, яке спільно проводять ДЮФШ «Динамо» і Балтійська футбольна школа (Латвія) в режимі онлайн.

У ньому також беруть участь ще два клуби - берлінська «Герта» і московський ЦСКА. У четвер відбувся другий тур, для якого три завдання обирала «Герта».

Перша вправа полягала у тому, щоб пожонглювавши м'ячем, зупинити і зафіксувати його на шиї протягом 2-х секунд, потім знову продовжити жонглювати і повторювати те ж саме. Потім так званий «тест п'яти торкань»: жонглювання м'яча підйомом, стегном головою, потім стегном і підйомом іншої ноги, знову поміняти ногу і повторити. Третє завдання було направлено на розвиток координації та спритності, і виявилося найбільш важким: потрібно було жонглювати звичайним футбольним м'ячем, підкидаючи при цьому тенісний м'ячик.

Із динамівців був задіяний один футболіст 2007-го року народження і двоє - 2006-го р.н. Першу вправу виконував Богдан Попов, другу - Віталій Сумка, а третю - Ярослав Кузьменко.

Конкуренція була дуже високою, і за підсумками змагань «Динамо» посіло перше місце, Балтійська футбольна школа - друге,  ЦСКА - третє, і «Герта» - четверте. Причому різниця між зайнятими місцями становила всього один-два бали.

- Головне - це не перемога, а те, що ми усі виходимо на зв'язок, заводимо спілкування між клубами і налагоджуємо нові знайомства, - зазначив після змагань тренер «Динамо» U14 Павло Чередніченко. - Приємно, що хлопці можуть бачити один одного, отримувати нові емоції і враження, а також спілкуватися, в тому числі, і англійською мовою. Також в окремому чаті тренери мали можливість поговорити між собою.

Відзначимо, що наступний етап турніру do it better challenge відбудеться через тиждень, цього разу вправи для трьох завдань буде вибирати ЦСКА.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ