• 07 трав 2020
  • 20:43

«Динамо» U14 - переможець міжнародного турніру do it better challenge (ВІДЕО)

У четвер, 7-го травня, відбувся заключний, четвертий тур міжнародного онлайн-змагання, яке спільно проводять ДЮФШ «Динамо» і Балтійська футбольна школа (Латвія).

У ньому також беруть участь ще два клуби - берлінська «Герта» і московський ЦСКА. Для четвертого туру три завдання вибирали латвійці.

Перше полягало в жонглюванні м'ячем головою, суддя враховував кількість разів і брав до уваги техніку виконання.

За умовами другої вправи гравець повинен був, перебуваючи у двох метрах від стіни, правою і лівою ногою по черзі в один дотик приймати м'яч із найменшою кількістю втрат м'яча.

Третє завдання - прийом м'яча на зовнішню частину підйому. Необхідно було підбити м'яч вище голови, і коли він опускався на землю, прийняти його ногою, не відриваючи її від землі. При цьому м'яч повинен був знову підлетіти вгору.

У динамівців перше завдання виконував Артем Бельчиков, друге - Максим Подейко, а третє - Данило Іщенко.

Як і в попередніх турах, динамівці впоралися із завданнями краще за всіх і посіли перше місце. Другим став ЦСКА, третьою – Балтійська футбольна школа, а четверте місце посіла «Герта». Оскільки «Динамо» було найкращим на всіх чотирьох етапах, наша команда стала переможцем і за підсумками змагань загалом.