ДЮФШ «Динамо»

друк

«Динамо» U14 - лідер третього етапу турніру do it better challenge (ВІДЕО)

У четвер, 30-го квітня, відбувся черговий, третій тур міжнародного онлайн змагання, яке спільно проводять ДЮФШ «Динамо» і Балтійська футбольна школа (Латвія).

У ньому також беруть участь ще два клуби - берлінська «Герта» і московський ЦСКА. Для третього туру завдання вибирали росіяни.

Під час першої вправи гравець мав стояти обличчям до стіни на відстані метра від неї, поруч із ним - фішка. За хвилину потрібно було якомога більше разів ударити м'яч об стіну, розвернутися і прийняти його з іншого боку від фішки. Також враховувалася різноманітність видів прийому м'яча і технічне виконання.

Друге завдання полягало в жонглюванні м'ячем певним чином, яке називається «дев'ятка»: три рази поспіль підйомом, три рази стегном і три рази задіявши підошву, причому повторювати це потрібно було обома ногами по черзі.

Третя вправа - підйом м'яча з підлоги будь-яким способом, причому вони не повинні повторюватися, потім довести його до торкання головою і знову опустити вниз. Тут також оцінювалася технічна складність. Був присутній і стресовий фактор, адже у того, хто виконував, по суті, не було права на помилку.

У динамівців перше завдання виконував Лука Лемішко, друге - Максим Грищенко, а третє - Федір Задорожий.

Як і в минулому турі, динамівці впоралися найкраще і посіли перше місце. За підсумками трьох турів другу і третю позиції поділили Балтійська футбольна школа і «Герта», а четвертим став ЦСКА.

Відзначимо, що четвертий, заключний етап турніру do it better challenge відбудеться за тиждень, цього разу вправи буде вибирати Балтійська футбольна школа.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ