друк

«Динамо» U-11 обіграло «Вест Хем» та побореться за перемогу на Меморіалі Евжена Хадамчика!

На міжнародному футбольному турнірі «Меморіал Евжена Хадамчика» (організатор FC Banik Ostrava), що проходить цими днями у чеському місті Острава серед футболістів 2008-го року народження, триває другий ігровий день.

Сьогодні динамівська команда U-11 під керівництвом тренера Віктора Усова провела ще три матчі групового етапу, які розпочалися рано вранці. Здобувши три перемоги, динамівці посіли перше місце у групі та впевнено вийшли до наступного етапу.

Спочатку наша команда зустрілася із польським колективом «Гурнік» із Забже. Першу ж атаку ледь не завершив влучним ударом Рибак після передачі Люсіна, але воротар вчасно зблизився із нашим футболістом та ліквідував загрозу. У відповідь вже Костенку довелося виручати свою команду після удару зліва, але через хвилину він вимушений був капітулювати, коли суперника залишили без нагляду та дозволили пробити по центру. Утім, ця прикрість лише по-спортивному розізлила наших хлопців, і вони з новими силами почали накочувати свої атаки на ворота поляків. Але дальні «постріли» наших гравців блокувалися, а після удару Рибака із вигідної позиції м’яч на кілька сантиметрів розминувся із дальньою стійкою.

Мав нагоду відзначитися Антон Хоменко, проте спочатку пробив у руки воротарю, але у наступній атаці йому пощастило більше, і він впевнено реалізував вихід до воріт після передачі Люсіна, зрівнявши рахунок. Ще через хвилину Хоменко оформив дубль після розіграшу кутового. Надалі наша команда теж мала достатньо моментів для збільшення рахунку. Ілля Меньшиков здалеку пробив повз ворота, а ось його партнер Кирило Рибак досяг свого, точно пробивши повз воротаря. Остаточний же рахунок встановив Арсеній Федоренко: на його удар воротар зреагував, але змінити траекторію не зміг. Тож, 4:1 – впевнена перемога нашої команди.

За 40 хвилин розпочався очікуваний поєдинок із лідером групи «А» - англійським «Вест Хемом». Наша команда з початку зустрічі притиснула суперника до своїх воріт та виконала кілька небезпечних штрафних ударів. Рибак намагався прострілити зліва – вийшло несильно, і воротар без проблем забрав м’яч. Вистоявши під час стартового натиску, англійці провели стрімку результативну атаку та повели у рахунку. У відповідь той же Рибак ледь не відправив м’яч у сітку, перегравши воротаря, але захисник суперника встиг підстрахувати. Хороший момент мав Перкатюк після прострілу з флангу Рибака, але зовсім трішки не встиг до м’яча. Нарешті, Рибак сам наважився на чудовий удар зі штрафного справа та не пошкодував – м’яч залетів під саму стійку.

Його починання підтримав капітан Микола Петровський, який хорошим точним ударом вивів динамівців вперед. Кияни намагалися грати широко та швидко переходити від оборони до атаки, разом з тим перекривши можливості для контратак суперника. Злагоджено діяли захисники Микита Семенов та Богдан Чубатюк, які вчасно перехоплювали м’яч та розпочинали атаки своєї команди. Кілька разів динамівці загрожували супернику із дальньої дистанції, проте успіху ці дії не принесли. Останні хвилини вийшли досить напруженими. Після небезпечного удару зі штрафного киян врятувала стійка! До фінального свистка залишалися лічені секунди, і наші хлопці довели гру до вольової перемоги над «Вест Хемом»!

У заключному матчі групового етапу наша команда зіграла із словацьким «Тренчином». За перші дві хвилини наша команда забезпечила собі комфортну перевагу, коли відзначилися Павло Люсін та Микола Петровський. Надалі наша команда володіла беззаперечною перевагою та вела гру під свою диктовку. Той же Петровський мав ще одну хорошу нагоду відзначитися, але після його прострілу захисник вибив м’яч майже з лінії воріт. У першій половині зустрічі словаки лічені рази завдавали клопоту Костенку, і наш голкіпер загрозу ліквідував. Хороший удар здалеку вдався Семенову – поруч зі стійкою. До великого рахунок довів Назарій Перкатюк, якому вдався чудовий за влучністю дальній удар у самісінький кут воріт «Тренчина». Суперник мав шанс відквитати один м’яч після динамічної контратаки, але удар прийняла на себе стійка. А ось киянам пощастило більше, коли м’яч залетів у сітку після дивовижного дального «пострілу» Семенова. Тож, 4:0 – більш, ніж упевнена перемога динамівців.

Таким чином, «Динамо» U-11 у шести матчах группового етапу набрало 14 очок, здобувши чотири перемоги і двічі зігравши унічию, та з першого місця вийшло з групи. Завтра відбудуться вирішальні матчі, наша команда проведе три поєдинки плей-оф, перший суперник стане відомий дещо пізніше, коли завершаться ігри у паралельній групі «В», ця гра розпочнеться о 12.30 за київським часом. Після закінчення ж поєдинку за участі «Динамо» організатори провели церемонію відкриття турніру.