ДЮФШ «Динамо»

друк

«Динамо» U10 у складі 14-ти футболістів прибуло до Вільнюса для участі в Ateitis Cup

28-го листопада по обіді динамівська делегація після 16-ти годин у дорозі прибула до столиці Литви Вільнюса, де з 29-го листопада по 1-е грудня пройде традиційний міжнародний футбольний турнір Ateitis Cup.

Розмістившись у готелі Pas Bazilijonus, команда вирушила на вечерю, а вже завтра проведе два матчі першого групового етапу.

Об 11.00 підопічні Володимира Анікєєва та Олександра Стужука зустрінуться з литовською командою ТФА «Рітеріай», а о 13.20, зіграють із білоруською ФШМ «Мінськ». Нагадаємо, що до наступного групового етапу виходять лише переможці тріо. Відзначимо, що футболісти 2010-го року народження грають на чверть поля у форматі 6 польових гравців + воротар.

Для участі в турнірі тренерський штаб розраховує на 14 виконавців. Це Георгій Арутін, Антон Бабчук, Євген Чайка, Олександр Дишлевий, Артем Джежело, Дем’ян Хабіб, Єгор Гребельник, Данило Хмельницький, Іван Кривеха, Артем Лозинський, Данило Шамін, Марк Цибульський, Тимофій Варшицький та Арсен Вовченко.

Нагадуємо, що організаторами заплановано проведення прямих відеотрансляцій матчів турніру, зокрема і за участі нашої команди. Вони будуть доступні на сторінці турніру Ateitis Cup в YouTube за посиланням: https://www.youtube.com/channel/UC7QwbwZF4kT3dkTvE_eV0_w

Слідкуйте за матчами і результатами виступів нашої команди на офіційному клубному сайті!

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ