друк

Динамівці 2009-го і 2010-го років народження стали другими на турнірі «Dynamo Kyiv Cup 2020»

З 18 до 24 серпня на футбольному полі стадіону КДЮСШ «Чемпіон» у Дарницькому районі міста Києва проходив Всеукраїнський дитячий футбольний турнір «Dynamo Kyiv Cup 2020» серед дітей 2009-2010 та 2011-2012 років народження, який проводили ГО «Київська ліга дитячого футболу» та ДЮФШ «Динамо» ім. Валерія Лобановського.

Усього в змаганнях брали участь 72 команди.

Першими свої матчі провели хлопці 2011-2012 років народження (усього 40 команд, по 20 у кожній віковій категорії). В обох вікових категоріях динамівці стали третіми.

У понеділок завершилися змагання серед футболістів 2009-2010 років народження (усього 32 команди, по 16 у кожній віковій категорії). Тут обидві динамівські команди посіли другі місця, поступившись суперникам у фінальних матчах лише в серії пенальті. Матчі проходили у форматі вісім польових гравців + воротар і складалися з одного тайму, який тривав 30 хвилин, на полі розміром 40х60 метрів.

В обох вікових категоріях «Динамо» було представлене двома командами. Учасники були поділені на чотири групи по чотири колективи в кожній. У футболістів 2009-го року народження (тренери Денис Борсук та Денис Голоколосов) «Динамо-1» потрапило до одного квартету з командами «Лідер» (Сторожниця), «Фортіс» та «Бенфіка» (Київ). А «Динамо-2» змагалися з «Європою» (Прилуки), «Броварами» (Київська обл.) та «Феніксом» (Житомир).

«Динамо-2» - «Фенікс» - 6:0

За підсумками групового етапу обидві динамівські команди посіли перші місця у своїх групах та вийшли до чвертьфіналу. На цій стадії «Динамо-1» зустрілося зі «Спартою» (Чернівці) та впевнено перемогло з рахунком 4:1. А «Динамо-2» виявилося сильнішим за «Скалу» (Стрий) – 2:1. Таким чином, кияни дружно покрокували до наступного етапу змагань, де і зіграли один проти одного. Сильнішим прогнозовано виявилося «Динамо-1», яке святкувало перемогу з рахунком 3:0. У фіналі динамівці не змогли переграти «Бровари». Основний час завершився внічию 0:0, а в серії пенальті удача посміхнулася суперникам – 2:3. У матчі ж за третє місце «Динамо-2» з рахунком 0:2 поступилося «Лідеру».

Що стосується футболістів 2010-го року народження (тренери Сергій Бондар та Олександр Стужук), тут «Динамо-1» потрапило до квартету разом зі «Скалою» (Стрий), ДЮСШ КБУ (Чернівці) та «Атлетіком» (Черкаси). А «Динамо-2» сперечалося за перше місце у своїй групі з «Буковиною» (Чернівці), «Чемпіоном» ПБ (Київ) та «Кремнем» (Кременчук).

«Динамо-2» - «Кремінь» - 0:3

Тож «Динамо-1», розгромивши всіх своїх суперників, з максимальним результатом вийшло з групи з першого місця. У чвертьфіналі наша команда теж досить упевнено переграла «Фастів» - 2:0. У півфіналі кияни виявилися сильнішими за «Кремінь» - 2:1. А у вирішальному поєдинку зустрілися з «Буковиною». Гра вийшла напруженою і бойовою і, як і попередній фінал, завершилася внічию, щоправда, із забитими м’ячами – 1:1. Доля переможця визначалася в серії пенальті, де більше пощастило «Буковині» - 2:3. У матчі ж за третє місце «Кремінь» із рахунком 2:0 переграв «Скалу» та здобув бронзові медалі змагань.

Переможців та призерів «Dynamo Kyiv Cup 2020» організатори нагородили чудовими кубками, медалями, дипломами та подарунковими сертифікатами від ФК «Динамо» Київ та партнерів турніру. А всі учасники, глядачі та організатори отримали величезне задоволення від змагань та безліч позитивних емоцій від справжнього футбольного свята.

Результати всіх матчів турніру доступні на сайті Київської ліги дитячого футболу: https://kldf.kiev.ua/dynamo-kyiv-cup-2020/