• 08 лют 2019
  • 18:17

Динамівець Марк ПЕТРИШИН – найкращий захисник Minsk Cup-2019!

Після завершення міжнародного футбольного турніру Minsk Cup вікової групи U-13 (футболісти 2006-го року народження), на якому динамівці Києва посіли третє місце, відбулася урочиста церемонія нагородження учасників та переможців змагань.

Організатори турніру відзначили цінними нагородами найкращих гравців у різних номінаціях.

Серед них виявився і представник нашої команди. Найкращим захисником турніру було визнано Марка Петришина!

Також наша команда отримала від організаторів кубок та бронзові медалі змагань.

- Я дуже радий отримати цю нагороду, але було б ще краще, якби ми посіли перше місце, - відзначив після церемонії нагородження Марк. – Але, мабуть, ми не все робили правильно, тому маємо лише третє місце. «Ростов» - гідна команда, але вони теж мали свої слабкі сторони, наприклад, лівий захисник постійно підключався до атак та забував повертатися назад – так ми забили перший м’яч.

Думаю, протягом турніру в захисті наша команда відіграла добре, але певні недоліки все ж були. Це не перша моя індивідуальна нагорода, особливо приємно її отримати, враховуючи, що моя основна позиція в півзахисті, але через те, що в нас були проблеми на позиції правого захисника, то я зіграв на цій позиції. Почуваюся на цьому місці цілком комфортно, сподіваюся, зі своїми обов’язками впорався.

Враховуючи, що ми завершили цей турнір перемогою, додому їхатимемо з хорошим настроєм та радісними емоціями.

Copyright © FC Dynamo Kyiv