ДЮФШ «Динамо»

друк

Денис БОРСУК: «Хлопці показали настрій і гру, яку ми хочемо від них бачити»

Наставник «Динамо» U11 Денис Борсук підвів підсумки другого ігрового дня на міжнародному турнірі Ateitis Cup і поділився враженнями від виходу своєї команди у фінал змагань:

- Що стосується першого матчу за сьогодні проти господарів - команди Ateitis - в першу чергу, хочу сказати, що я дуже задоволений своїми хлопцями, які з перших секунд почали виконувати установку. В результаті ми досягли високого пресингу, що і привело до забитих м'ячів. Виконання наших футболістів сьогодні було кращим, ніж у перший ігровий день, коли старт турніру нам дався важко. В сьогоднішніх трьох поєдинках ми побачили той настрій і гру, які хотіли, щоб наші хлопці продемонстрували. Також не підводила реалізація - були і хороші моменти, і відмінне їх виконання, яке і дозволило нам вийти у фінал.

- У наступному матчі проти БАТЕ ви вперше на турнірі пропустили і опинилися в ролі того, хто відіграэться?

- Ми першими пропустили зі штрафного. Якраз напередодні під час тактичного заняття спілкувалися з хлопцями і говорили їм, що ця команда здорово використовує будь-який момент для удару, добре виконує стандартні положення, тому просив наших футболістів менше фолити, щоб не створювати для суперника можливостей. Але, на жаль, на початку матчу якраз так вийшло, що ми пропустили саме зі штрафного. Але хочу подякувати хлопцям за проявлений характер, здатність переключитися і влаштувати штурм воріт суперника. Вони молодці, не опустили руки, продовжували грати в свій футбол, в результаті чого і вдалося дотиснути БАТЕ в кінці і здобути вольову перемогу.

- У півфіналі з «Меттою» успіх принесли стандартні положення?

- Так. Ми дуже багато працювали над стандартами оскільки ще раніше, в чемпіонаті Києва голи після штрафних і кутових нам давалися дуже важко. Вийшло, що приберегли їх на цей матч (посміхається). Але і крім цих моментів у нас були хороші можливості забити ще, але латвійці дуже здорово грали на контратаках. Не дарма вони - чемпіони Латвії і найкраща команда країни. Вважаю, в цілому, ми впоралися добре, показали агресивний, атакуючий футбол.

- Завтра у фіналі «Динамо» зустрінеться з ФК «Мінськ», чого очікуєте від цього суперника?

- Ми хотіли б у фіналі зіграти з «Фейєноордом», перевірити себе на тлі гранда європейського футболу і порівняти нашу школу з традиційно дуже сильною голландською, яка вважається однією з найкращих у Європі. Але вони поступилися по пенальті - це лотерея, в якій менше пощастило якраз нідерландській команді, хоча по ходу матчу вони грали здорово. Напевно, просто виявилися не готовими до серії післяматчевих пенальті, а ФК «Мінськ» навпаки виявився більш стійким психологічно.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ